Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Patapon tipy! Par rad, vysvetleni a prekladu z japonstiny


.Den

Recommended Posts

  • Odpovědi 165
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Prosim,nevite kde sehnat 100% save game na US verzi?(Neukamenujte me ze jsem lama,je to pro kamose).Dik

http://www.gamefaqs.com/portable/psp/save/942065.html zkus tohle :psp:

a jak teda zabiju toho ptáka v misi jak z něj má opadnout ten wind miracle? nejde mi proste abit vzdy utece ale jinak to tam hazi 0 dmg kdyz se trefim

Zkus se trefit s customizlim lucisnikem a pouzi lepsi luk :):idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
hele mam par otazek :)

1, na co jsou ty dreva, kvetinky a poleno co se usmiva :D

2, jak zabit tu misi jak mas nejakeho patapona proti tobe je ten co vyvolava tornada

1.To bodou nejspis suroviny na vyrobu customizlich vojacku :D to poleno bude asi super cedar ze?(nej. dreveny material)

http://www.youtube.com/watch?v=plq_ptYZR-A

2.Nevim co mas presne na mysli, ale urcite to nebude nic tezkeho zkus obrany mod CHAKA......:psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to dohrál ale štve me že když si dám posledního bosse na vyšší level tak musím vždycky znovu skouknout konec + credits a nejde to nicim preskocit tedy aspon jsem na nic neprisel jak to preskocit :cry:

Taky me to stve bouzel niak to nejde....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě ta hra prostě nejde... A to už sem jí stáhnul ze tří zdrojů a pokaždé to samé - Sony Computer Entertainment presents.... Japanstudio... Pyramid...... now loading........ now loading............. porad now loading, prostě to loaduje donekonečna, nehne se to nikam dál, má někdo podobný problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě ta hra prostě nejde... A to už sem jí stáhnul ze tří zdrojů a pokaždé to samé - Sony Computer Entertainment presents.... Japanstudio... Pyramid...... now loading........ now loading............. porad now loading, prostě to loaduje donekonečna, nehne se to nikam dál, má někdo podobný problém?

ja som mal tiez ten isty problem...skus zmenit v recovery umd mode na sony

poradte mi ako mam znicit ten hrad ako tam striela a je tam este ten scorpio ci ako sa vola :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám dotaz - jsem u mise, kde mám zachránit tu kněžku nebo co to je a za boha nemůžu přijít na to jak, když se dostanu dál tak lukama nezabiju toho jednoho s oštěpem co mě pořád blokuje a když si vezmu i jiné pluky tak kněžku zabiju...

Pouzi luky ktery nestrili ohnivy sipy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Ahoj, nedavno jsem zacal hrat Patapon a mam celkem potize s kovarem. Nevite nekdo o nejakem video kde je ukazano jak se ma tim kladivem bouchat? Kdyz zazni jeden gong, tak bouchnu jednou. Na dva gong bouchnu dvakrat. To bych jeste chapal. Prvni serii uderu zvladam ale jakmile da to zelezo schladit a mam zacit tu druhou serii, tak sem v koncich, zazni dva gongy a ja nez provedu druhy uder, tak uz je slyset znovu gong, proste to nejak nestiham ci co.

Dale potrebuji poradit kde sehnat tu rudu kterou potrebuji. Tu zakladni vim, ta mi padne z te skaly kdyz se jendou spletu ale mithril ani za boha nesezenu.

Dekuji predem za odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem ve 4.misi (v ty misi po prvním bossovi-Guardian) a sem na tý poušti-Crossing Desert nebo tak nějak a když se dostanu za tu tabuli kříčící náký zvásty tak mě země prostě upálí....miracle žádný nemam a ani bych ho nemohl kam dát protože nemám tu budovu na vkládání miráclu....tak nevím jak na to :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu