Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

CStrike chyba


maxskater

Otázka

jsem velky fanda CS tak jsem si stahl z teto stranky CS CA 0.7. dal jsem to na pametovka a v psp me to ukaze ze tam je i obrazek se nacte kdyz to dam spustit tak to nacita a pak se objevi the game could not be started (80020148)FW mam 3.50. psp mam teprve tyden tak se trosku bojim downgradu. pls help. jsem zacatecnik tak trosku podrobnejc:P

to cs jsem stahl zde

http://stealthkill.foren-city.de/topic,349,-cs-combined-assault-0-7-test-version.html vím že to není plná verze ale myslím že by se to stávalo u více her. lumines hru nemam

THX za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

22 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Už se mě to seklo:(Mám FW 3.60M33 je to možný tím FW?Dík za odpověď...;)
Zkus to.. co jsem psal RedVousovi .. ;) a jak hrajes? Pokud nemas kamose moc si nezahrajes :wohow: aspon teda ja neprisel na to jak hrat treba proti compjůtru.. nevim jak to rict u PSP :D ??
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Heh se vám teda divim že to chcete hrát-je to sice zatim nejlepší CSko na PSP ale furt to neni nic moc-vzit engine quakea 1 a hodit do něj mapy,atd. z CS tak to si myslim že je hodně špatnej nápad-navíc když koukáš na hodně velkej prostor tak to nestíhá-nevim jestli PSP nebo ten engine,ale má to fakt hnusný laggy a ovládání taky neni moc pořešený-až někdo použije třeba Dungeons 2(až ho Charnolds dodělá)tak to pak bude CSko-myslim si že Dungeons je celkem dobrej engine a nebo by někdo mohl udělat svůj vlastní...jo a chyba se píše s tvrdym-vždyť je to tvrdá souhláska :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
koho napadlo založit tenhle topic...maxskater to si neumis najit že když nemaš unbrick PSP tak ti žadná hra bez UMD nepujde?????

jinak ale dik za CSko....příště stačí použít funkci "Hledat"...

co to meles prosimte??on nema brickle psp :D a ty myslis ze s umd ti pujdou iso hry??asi tezko hochu radsi pomlc.. jinak z okoli zlina sem ja takze staci pm a icq :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

maxstakere ,tak zkus pisnout PM tekkenovi90 nebo Anonymousovi ,po domluve jim to muzes zaslat a oni Ti to predelaj.Jsou v poho.

A nebo hod oko na mapku lidi co delaj upravi PSPcek,treba tam nekoho v okoli bydliste najdes.

Mapka najdes na tomto linku: http://www.edisk.cz/stahni/48853/mapa.exe_2.38MB.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu