Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 1

Zamek u digitalnich her


Psmag

Otázka

Dobry den mam takovy problem mam koupene digitalni hry z jineho profilu hry byly nastaveny na primarni ucty vzdy fungovali dnes zapnu ps4 a u her je zamecek , na ucet na kterej sou hry koupene se nedostanu protoze clovek od ktereho jsem hry koupil zmenil udaje da se stim neco delat ? nebo nevite proc najednou mam u her zamecek kdyz vse bylo nastaveno na primarni slot ? diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

účet je sto pro deaktivovanej ...

klido par mesicu zpatky...

nez vysel novej fw, tak pokud by ses na uzivatele pod kerym ta hra je neprihlasil nic bys nezistil a hra ti zustane funkcni a aktivni klidne dalsich x let..

podle me sony nastvalo ze lidi takhle ucty na ebay preprodavaj ... :/

jj bud vraceni penez, nebo se prihlas na danej ucet a dej activate as primary.. jesli to nepude.. tak je to jasny ze je to na vraceni penez nebo jinou dohodu ci napravu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Asi tak? Korva, že jsi černej uz všichni víme, ale netvrd mi, že se ti v té palici nerozsviti aspoň na chvíli, aby ti došlo, že tady už nejde jen o krádeže, vždyť jsi tu porušil uz X pravidel a ted jsi se opět přiznal k multiaccountum, opakovaně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jak muzu psat s lidma a snazit se napravit neco kdyz jsem hned dostal ban na ucet to pak nemuzu vratit prachy nebo cokoliv jineho ... nic neprodavam sem v klidu sere me ze lidi tvrdi ze jsem je okradl ja a pritom to neni pravda vic treba duffy me ted psal ze tu nekdo tvrdi ze jsem koupit ucet odemne a ja zmenil udaje coz neni vubec pravda dal jsem mu ucet at si prohldne vsechny zpravy takze to tu neni jen o me jenze proc to nehodit na Radka vsechno spatny vid

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak po menší výměně názorů s prodejcem jsem se dostal na bod mrazu, jelikož prodejce mi neustále tvrdí, že zámek u hry je díky updatu konzole a může za to tedy Sony.. Pořád dokola píše, že další update to odemkne a včera byl a stále nic.. Dokázal by mi prosím někdo poradit zda je nějaká česká podpora na, kterou by bylo možné se obrátit a získat nějaké ofiko vyjádření kde je chyba?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak po menší výměně názorů s prodejcem jsem se dostal na bod mrazu, jelikož prodejce mi neustále tvrdí, že zámek u hry je díky updatu konzole a může za to tedy Sony.. Pořád dokola píše, že další update to odemkne a včera byl a stále nic.. Dokázal by mi prosím někdo poradit zda je nějaká česká podpora na, kterou by bylo možné se obrátit a získat nějaké ofiko vyjádření kde je chyba?

A jaké oficiální vyjádření chceš slyšet? Že odstranili chybu v systému, aby je nemohli zákaznici ojebávat? Prostě se smiř s tím, že máš po hrách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Kdyby jsi pořádně četl, tak chci kontakt.. ne chytré řeči, které mi nepomohou. Já nevím proč to nejde, takže potřebuji vyjádření přímo od Sony, abych s tím mohl něco dělat. Koupil jsem to na Ebay, nejsou to hry, ale hra a nejlepší protiargument proti prodejci je mít vyjádření od Sony. Když mi tvrdí, že za to on nemůže.. Doufám, že už jsem to vysvětlil dostatečně. Prosím pouze o radu, pokud mi nechcete poslat kontakt kde mi poradí přímo Sony (nejlépe Cz), tak mi raději neodepisujte, děkuji za pochopení.

Upraveno uživatelem Money-$
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Neboj, číst umím, jen mě udivuje, co na tom problému nechápeš. Ty máš sice na konzoli staženou hru, ale svoji konzoli nemáš s tím účtem už žádným způsobem propojenou, takže to, že ti nejde hra spustit, není chyba. Správně ti hra neměla fungovat ani před updatem. Jen díky mezeře v systému to šlo obejít. Update chybu odstranil, takže ty máš smůlu. Čekat na nějakou opravu ze strany Sony je zbytečné, není totiž co opravovat. Tys hru koupil a byls obeznámen s tím, že účet bude deaktivován. Hádám, že obchodování se slotama určitě není v souladu s podmínkama Sony, takže bych rozhodně neriskoval ban účtu či konzole tím, že se půjdu sám udat.

Kontakty na českou podporu Sony máš zde: http://cz.playstation.com/contact-us/#tab-705501

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
kjuler: Když umíš číst, tak jsi mi to mohl rovnou napsat tímhle způsobem i s kontaktem a bral bych to jako hodnotnou odpověď... Já nečekám nápravu od Sony, ale chci dostat peníze z prodejce. Co se týká porušení nějakých pravidel Sony, já nikde nečetl, že je zakázané si kupovat sloty, kterých je Ebay plná a prodej tam nikdo neblokuje, proto mi nedošlo, že je v tom něco špatného a rizikového... Děkuji za ten kontakt..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu