Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recenze HER


Frozen Bee

Recommended Posts

Vítejte :psp:

Založil jsem tento topic,protože jsem tu na foru nikde neviděl topic s recenzema na hry.

Takže budu rád když každý něco přidáte....

Pravidla:

1.Recenze by měla být dlouhá minimálně 10 a maximálně 20 řádků

2.prosil bych ke každé recenzi kvalitní screen+pokud možno obrázek obálky

3.nakonec vaše hodnocení od 0% do 100%

4.recenze dělejte stručné,myslete hlavně na to vyzdvyhnout kvality hry a upozornit na chyby hry

P.S.názory na tento topic mi posílejte PM...pokud možno nepište na tento topic nic jiného než recenze(pro přehlednost)

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

recenze tu co já vím už dělal Dante. Sice ani to co dělal on, ani to o co se tu snažíš ty není plnohodnotná "recenze" ale je to dobrý nápad.

Jenom mi uniká trošku smysl. Založíš topic s recenzema a napises tak sem něco přidejte? Co kdyby jsi začal sám, když je to tvůj nápad.

P.S.:

P.S.názory na tento topic mi posílejte MP...

asi jsi se překlepl, radši si to oprav na PM, at se ti někdo zbytečně neposmívá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:psp:Podle mě se tato hra povedla.Nejedná se o brutální střílečku,ale o zábavnou logickou arkádu s velmi dobrou grafikou.A navíc postavy jsou jako ze seriálu!

Během dlouhých zimních večerů jistě nepohrdnete pár těžkými levely.

Během hry si vyskoušíte hru za všechny členy žluté rodinky:Homera,Barta,Marge a Lisu.

Začínáte samozřejmě za Homera v tutorialupoté se k vám přidá Bart atd.

Jedná se vlastně o "chodičku" s různými hlavolami a překážkami,kde

obvykle je těžší skočit někam zprávně,než přijít na to co udělat.

Je třeba ještě zmínit videa,udělaná jako seriál.

Doporučuji stáhnout....

Moje hodnocení: 90%

10.jpg

Omlouvám se za screen,možná je na XBox 360 ale ujišťuji že na PSP to vypadá uplně stejně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale tebe se nikdo neptá,pokud nepíšeš PM...:)

nechci bejt hnusnej ale když chceš dělat recenze tak si myslim že by to bylo lepší na psp-news.cz nebo jak to je-ale hlavně si svůj text párkrát přečti-recenzant musí umět dobře češtinu -když pak vidim napsaný "z" místo "s" a nebo "y" místo "i" tak mě to třískne do očí...jo a ještě když uděláš toršku delší a rozsáhlejší text tak taky nic nezkazíš:D jinak ti přeju hodně štěstí esli to s recenzema myslíš doopravdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechci bejt hnusnej ale když chceš dělat recenze tak si myslim že by to bylo lepší na psp-news.cz nebo jak to je-ale hlavně si svůj text párkrát přečti-recenzant musí umět dobře češtinu -když pak vidim napsaný "z" místo "s" a nebo "y" místo "i" tak mě to třískne do očí...jo a ještě když uděláš toršku delší a rozsáhlejší text tak taky nic nezkazíš:D jinak ti přeju hodně štěstí esli to s recenzema myslíš doopravdy.

to je super...to to mužete klíďo vymazat.

Jedna recenze,mezi tunou keců se ztratí jako nic:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedná se vlastně o "chodičku"
Hele brácho, tak tohle mne pobavilo...možná jsi chtěl říct skákačku, ale chodičky neznám. :D:D

Btw pokud chce někdo recenze, tak se může kouknout na bonusweb, doupe, hrej....tenhle topic mi po tvé první recenzi připadá o ničem ....:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele krystofe ty seš buď blb nebo nevim....tohle co si napsal považuješ za recenzi? ty seš dobrej vtipálek.....

to mi připomíná recenze na 1game.cz či jak to bylo a recenzi na Colina (třeba si někdo vzpomene :) )

omlouvám se Pane,

příště speciálně pro vás udělám RECENZI na 15 stránek.:!:

A polib mi....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omlouvám se Pane,

příště speciálně pro vás udělám RECENZI na 15 stránek.:!:

A polib mi....

tak esli uděláš recenzi na 15 stránek tak ti pak nikdo prakticky nemůže nic říct... a hlavně tady na tomhle foru je spousta posměváčků co sami uměj hovno ale ostatním se smějou-holt tady dělat recenze je špatnej nápad a ještě k tomu když je to forum...a hlavně esli se kvůli pár blbejm keců urazíš tak to vzdej rovnou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omlouvám se Pane,

příště speciálně pro vás udělám RECENZI na 15 stránek.:!:

A polib mi....

Ten tvuj napad mi nepripada vubec spatnej. Clovek by se z par radku mohl dozvedet neco o hre a v pripade ze ho to zaujme si "velkou" recenzi si snadno dohleda.

Disgaea: Afternoon of Darkness

935234_85999.jpg

935234_20071108_screen006.jpg

- japonska tahova strategie (sRPG)

- zajimavy pribeh s velkou davkou humoru

- hodne promakana strategicka cast

- vylepsovani predmetu za pomoci "item worldu"

- senatori

- 8 moznych koncu pribehu

- toceni povolani u postav

- New game +

- herni doba na prvni dohrani cca 60 hodin

- herni doba na kompletni dohrani odhaduji na 350 hodin.

- je to cistej remake z PS2 !

PS. nenech se rozhodit pri prvnim naznaku potizi. Vetsina lidi jenom zvani misto aby neco udelala a hlavne kdyz nekdo jiny si dovoli neco udelat, hned najdou spoustu chyb. Hlavne mi prijde hodne srandovni cast lidi, ktere na celem napadu zaujme akorat pravopisna chyba :bash:. Proste je ignoruj. Taky muzes davat mikrorecenze do sveho prvniho postu a tak odsunout spam sajrajt na konec kde to stejne nikdo necte :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

ok,zde to je.....Medal of Honor Heroes 2

hra má asi 6 velmi dlouhých misí.

i Na Green obtížnost je to těžké jako prasátko:),

a to je dobře...hra nabízí tak 20 hodin v kuse kvalitní zábavy,než odehrajete prvni obtižnost....rozmanitost zbraní.....na ovládání(X,O,trojuhelník a čtverec=

zaměřování) si zvyknete...velmi slušná grafika...90%

medal-of-honor-heroes-2-20070905071930339-000.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu