Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Syphon Filter Dark Mirror


hellghast

Otázka

Nazdar vsetci potreboval by som poradit s hrou SFDM a to v tej pasazi kde pomozete dostat sa mechanikovi hre do stropu aby opravil server potom ked ho nakopne (s mojou pomocou) a niekto zacne po nom strielat a nakoniec ho zabije.... :cry:

Ako ho mam ochranit ked nepriatela ani nevidim......

dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Nazdar vsetci potreboval by som poradit s hrou SFDM a to v tej pasazi kde pomozete dostat sa mechanikovi hre do stropu aby opravil server potom ked ho nakopne (s mojou pomocou) a niekto zacne po nom strielat a nakoniec ho zabije.... :cry:

Ako ho mam ochranit ked nepriatela ani nevidim......

dik

Zapni si INFRACERVENE ZIARENIE a cez strop ho zabijes ne? :D :wink:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

poradil byste mi nekdo, kde stahnout fungujici rip SF na 1GB kartu?...

vetsinou jsem nasel jenom daxka, ale ja bych potreboval iso/cso kvuli univerzalnosti, abych nemusel pouzivat vice loaderu pro ripka, nez devhooka

jinak stahl jsem si iso full game, a predelal do cso, ale i to ma vice nez GB takze si to muzu zaparit maximalne pres pc a 2gb MS chystam az za mesic, jinak na ftp je syphon filter ale jenom pro multak:(

staci pisnout, kde bych to nasel, uz nekolikrat jsem si ho stahnul ale bohuzel nefunkci, usetrilo by mi to spoustu casu ...diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu