Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

ArcaniA The Complete Tale PS4 (CZtit.)


Draken666

Recommended Posts

Jen chci poinformovat o ArcaniA The Complete Tale na PS4.

8.5.2015 se na PS store objevila remastrovaná verze s CZ tit. a u nás ji v obchodech zatím nemají, stojí na PS store 899 kč, jsou ve hře patrné rozdíly oproti PS3 hlavně samozřejmě v leštěné grafice 1080p 60fps a je pár vylepšení mezi nimi např. inventář, inerface.

Hra není jako taková žádný zázrak ale je v CZ tit. a to je pro některé hlavní důvod ke koupi, o tomto remástru jsem se zatím u nás pramálo dověděl.

Zde se mužete mrknou na dva gameplaye pro lepší obrázek o hře:

Upraveno uživatelem Draken666
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

900 stovek mozna dost, ale kdyz by casem byla nejaka sleva, proc ne? Je tam nejaky zasadni graficky rozdil? Chtelo by to nejakou srovnavacku...

Ja mam totiz jeste stale tuhle edici na PS3 (zatim jsem nehral - porad nestiham...)

Upraveno uživatelem Romix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky uz mam slusnou zasobu, a sem za to rad, protoze si vetsinou pockam, pokud neni nejaka dost dobra ps+ sleva kdyz to vyjde, a zatim sem skoro vsecko koupil po par mesicich v nejaky pekny sleve.. takze zasoba roste :) vyber co si zahrat je velka, a pocit z ne zbytecne utracenejch penez taky potesuje :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

900 stovek mozna dost, ale kdyz by casem byla nejaka sleva, proc ne? Je tam nejaky zasadni graficky rozdil? Chtelo by to nejakou srovnavacku...

Ja mam totiz jeste stale tuhle edici na PS3 (zatim jsem nehral - porad nestiham...)

Tak pokud jsi to na ps3 ještě nehrál, tak za sebe říkám, že je to jedna z nejhorších her po stránce optimalizace na ps3. Bugfest kam se podíváš. Za sebe lituji těch dvou hodin, co jsem to zkoušel hrát a o které se zkrátil můj život :D To už je lepší třeba já nevim, ale tak z hlavy mne napadá sledování ulice, sledování ordinace v růžovce nebo třeba jízda po D1 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak v tomto případě je hlavní důvod že hra obsahuje CZ tit. Na PS3 naprostý fail co se týče grafiky a bugů, ale na PS4 grafika celkem standardní a bugu podstatně méně a celkově to vypadá obstojně. Ale kolik je na PS4 RPG her v CZ, nevím o žádné pokud nebudu počítat právě rodícího se Zaklínače 3, ale to je jiná klasa to s Arcanii ani nemůžu srovnávat:)

Kdo to nehrál a má rád RPG v CZ tak proč ne? Pokud budete trpělivý a počkáte nějaký čas tak bude jistě hra na PSstore ve slevě do tří stovek a to už je cena mobilní hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu