Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nhl 16


tokyno

Recommended Posts

  • Odpovědi 344
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

Jo je to sileny. Odehraju 3-4 zapasy, dam si pauzicku, vratim se vecer a najednou cumim ve hre, ze se mi odpocitava skutecnych 20 minut. Jdu do nastaveni a tam to nejde zmenit. Proste smula. Tak vsechno mazu a zakladam Be a Pro znovu.. K memu prekvapeni mi to bylo k nicemu. Stalo se to zase... Nevim jestli to dela jen Be a Pro, ale bojim se zacit cokoliv jinyho...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám problém a ten je , že proti sobě nemůžeme online hrát. Když mu pošlu pozvánku, nebo obráceně tak nám vyjede hlášení CHYBA PŘI ŽÁDOSTI O POZVÁNKU. TATO ŽÁDOST O POZVÁNKU NEMOHLA BÝT DOKONČENA ZKUSTE TO PROSÍM POZDĚJI. Pokud chci hrát online s náhodným hráčem jde vše bez problémů. Pokud ale chci hrát s přítelem tak vyjede výše zminovaná hláška. Pokud se však potkáme v online náhodně (zkoušíme oba najednou vyhledat soupeře) a občas nám to vyjde tak normálně hrajem. Jsme z toho zoufalý, protože chceme hrát hlavně proti sobě, ale prostě to nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zatim to vycházelo tak třicet možná pětatřicet minut zápas :ziped: a vážně mě to nebaví, takže počkám jestli s tím něco udělají.

Zatim na to pekne serou, pac kazdej hraje HUT...No a ja uz jsem se pomalu na HUT dal taky. Nechce se mi cekat na nejakej patch, jak na smilovani...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatim na to pekne serou, pac kazdej hraje HUT...No a ja uz jsem se pomalu na HUT dal taky. Nechce se mi cekat na nejakej patch, jak na smilovani...

Prave se mi nainstaloval patch, tak az se dostanes ke konzoli schvalne zkus zda to pomohlo. Ja tex hraju Bloodborne [emoji23] tak se mi nechce prendavat disk a zkouset NHL.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je součástí změn toho posledního updatu. Zkrátili online zápasy na čtyřminutovou třetinu.

tady je výpis všech změn pro upřesnění:

Prezentace

- 3. dresy pro - Colorado, Anaheim, NY Islanders, Nashville, Providence, Hersey, Moncton, Wilkes-Barre

- Frolunda a Texas Stars mají komplet nové oblečení

- Byly updatovaný středové kruhy v některých halách

- Opravené a upravené gólové sirény a písničky při vstřelení gólu

- Upravená barevná škála při ručním měnění řad, aby měli možnost střídat i barvoslepí lidé

- Bylo přidáno 15 nových dívčích hlav!

- Přidáno vybavení pro brankaře od Vaughn, Brian's a CCM!

GAMEPLAY

- Upraven pokecheck!

- Upravena schopnost UI přihrát naplno poté, co získal přihrávku od hráče

- Opraveny problémy s přihrávkou poté, co jste zachytili puk od PC

- Upravené a vylepšené brankařské postoje a jejich pohyb!

Zapracováno na problému, kdy hráči zůstali zaseknutí v brankáři

Hráčem ovládaný brankář si pro puk půjde rychleji

Brankaři nyní zachytávají puk mnohem plynuleji

Pokud puk proletí do brankaře, není možné jej pokecheckovat do branky

Opravena chyba, kdy se UI bez puku nedokázal vyhnout brance

Opravena chyba, kdy jste zůstali na střídačce a nemohli jste do hry poté, co jste faulovali

Přidané další možnosti vrážení do brankaře a zlepšení logiky k posouzení branky

Upravena schopnost precizního bruslení

Opravené problémy s True Broadcast kamerou při nájezdech

Hráč, který je na špatném místě, nebude atakovat hráče natolik, jako kdyby byl na své pozici

UI bude hledat možnosti vás sejmout, i když nebudete mít jak vy, tak oni puk a nebudou na správných pozicích

Herní Módy

Be a GM - snížený počet sezení s hráči, snížený impact Team chemistry na simulaci hry a snížený počet získaných bodů jedním obráncem

Be a Pro - Možnost vybrat si mezi Classic a Autentickým stylem hry, více úprav do Coaching feedbacku, instrukcí a známek

HUT a ONLINE MÓDY

!!!! TŘETINA !!! byla zkrácena z 5ti na 4 minuty!

Hráči konečně v nájezdech ovládají i brankáře!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, zahrál jsem asi 15 zápasů a UI byla vyloučena asi 4x dost mě to štve, posuvník je úplně v pravo.

nepískají právě vůbec nic, jak to máš nastavené prosím tě???

Původně napsal Zaky viewpost-right.png

Jinak je az hrozny jak rozhodci piskaji uplne vsechno. V 15ce to uz bylo lepsi, ale tady kazdy dotek snad icon_smile.gif

posuvník vyloučení mám úplně v pravo a mnohokát žádné vyloučení není i několik zápasů v řadě, nechápu.

Upraveno uživatelem kruta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu