Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nhl 16


tokyno

Recommended Posts

mne vadi od snad 2004, ze vsichni hraji ala styl zametac, porad jen radoby vypichuji puk, to s hokejem nema nic spolecneho, hraj jsem ho v realu 15 let aktivne,a toto je trapas, hraje takto snad kazdy, doufam, ze toto vychytaji a bude to poradny hokej dle realu, online kdyz s nekym hraju a on jen zameta a klickuje jak ♥♥♥♥♥♥ vypinam.V realnym nhl by si takto solovat nikdo ani neprdnul.

Ano to je na nic. V NHL 15 se někdy zastavím s pukem a pozoruju jak kolem mě projíždí a spamuje vypichování a říkám si , že si třeba i protihráč všimne jak je to trapné a hloupé. V každém případě je to účinné a proto to hráči dělají = chyba EA. V NHL 16 by to už tak fungovat nemělo, není přesně vysvětleno proč nebo jak, ale zaměřili se na to a společně s feedbackem od hráčů co spolupracují na vývoji NHL 16 to řeší / vyřešili. Zase je to maličkost ale s obrovským dopadem na gameplay, protože v NHL 15 se nic jiného na ledě neděje než spam vypichování 360 stupňů ...což je opravdu unreal.

Jinak je to hra a každý chce být Oveckin, Crosby a dělat kličky, zakončovat jako bůh. Je to hra, tak si to chce každý zkusit , hrát tak..jak to vidí v sestřihu nejlepších akcí NHL :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 344
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

EA Vancouver poprvé v historii udělá otevřený betatest EASHL NHL 16. Pro vlastníky NHL 15 (PS4,X1) od 30.7.2015 - 6.8.2015

- musíš mít NHL 15 placku nebo digital hru.

- v menu hry se od 30.7. objeví nová možnost a to stáhnout EASHL NHL 16 BETA

- cca 5GB

- poté co si stáhnete BETU NHL 16 (EASHL) tak už NHL15 disk není třeba.

- není tam DROP IN, musíte mít CLUB

www.easports.com/nhl/eashl/beta

Upraveno uživatelem Luckass
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako NHL na PC jsem hral od roku 1996 asi snad do roku 2003 pak mi to zaclo srat:cheesygrin:

Zvlast ta umela inteligence kdy celou dobu hral *ovno a pak mi dal gol...to jsem vzdy poznal ze mi ho tam da....

Vloni jsem koupil PS4 a tesil se na pareni NHL ale po demu a recenzich jsem si ho nekoupil...

No ale na 2016 se docela tesim...vypada to ze by to mohlo byt ONO:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu