Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nhl 16


tokyno

Recommended Posts

To se domluvite, ze se vas sejde 6 ve stejnej cas? To je nejaka liga? Co kdyz lidi chodi do prace? :D

no, tak to zas nebude takový problém ne ? :) Zajdeš sem na forum, najdeš lidi co to chtěj hrát, uděláte klub, domluvíte se od kolik a do kolika cca budete hrávat a je to. Jestli se vás v "šatně" sejde 6 nebo 4 je pak už fuk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 344
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Dobry den, jak je to s prechodem z Ps3 nhl15 na Ps4 Nhl16? Dostanu nejake balicky? Dekuji za odpoved

Pokud si v NHL 15 HUT odehrál dost zápasů, nasbíral dost hráčů a máš i nějaké coins můžeš s bonusem pro NHL 16 HUT počítat.

Bohužel nevím přesně přepočet, ale pokud máš např. 500 zápasů v HUT, 500 hráčů ve sbírce a 100.000 coins už to bude docela dost "bonus packů" pro NHL 16.

Jinak minulý rok byl za předobjednávku bonus kód. Ten si zadal na PSN a dostával každý týden 1 pack po cca 15 týdnů. Já si hru koupil později v JRC a kód jsem dostal taky, takže čekám , že to tak bude i tenhle rok.

Upraveno uživatelem Luckass
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano mam odehranych asi 600 zapasu na ucte asi 600 000 coins a hracu budu mit pres 500 ...k tomu pozbirane vsechny tymy nhl a narodni. Ale to vse na PS3. NHl 2016 uz mam take predobjednanou :D Tak snad par balicku dostanu. Dekuji za odpoved :)

Tak to můžeš čekat 20 i více bonus packů. Píšeš, že jsi hrál NHL 15 na PS3 a NHL 16 budeš hrát na PS4 (?) = pokud ano, pak je to bez problému.

NHL 16 na PS3 nevyjde, pouze Legacy edice což je vlastně NHL 15 pro PS3 + nové soupisky, menší úpravy. Tento rok by pro NHL 16 na PS4 mohl být už zase dobrý :)

Jinak BONUS packy budou asi zase karty co nelze prodávat na aukci.

Upraveno uživatelem Luckass
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

jako fakt nechápu jak by zjistili kde jsem tu hru koupil, jedině by tě musel někdo naprášit, to chápu. Tak jednoduše bych to tu dál neprezentoval "online" pokud si něco podepsal. Já mám hru domluvenou u JRC v trade-in kdy donesu starou NHL 15 a dostanu NHL16 za 1250Kč, takže budu čekat do pátku jak vemeno.

Ale jak jsem psal ALZA to měla v paži a co .. a nic, hráč chce hrát, prodejce prodat, kde není žalobce není soudce :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je super teda. Předobjednal jsem na originalky.cz a jak je vidět zatímco já budu čekat, všichni ostatní už budou hrát. Když jsem se před předobjednáním díval na store, tak tam bylo, že hra bude 18.9 a ještě k tomu za 1800 a to v te zakladni edici. A ted už tu lidi píšou, že to stahujou a koupili za 1400. U Kruty na shopu jsem to předobjednat chtěl, ale neměl tam ani NHL ani FIFU pár dnu zpátky, tak jsem to vzal z originalek, se kterýma mám dobré zkušenosti. Tak si holt počkám no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu