Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nhl 16


tokyno

Recommended Posts

  • Odpovědi 344
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Tak jsem odehral par zapasu a prvni dojmy: Celkove musim rict, ze je to mnohem lepsi hra nez minuly rok a pocit z ni je zase o neco hokejovejsi. :) Tezko se to popisuje, ale nutno rict, ze EA udelalo kus prace. Golu pada vic nez v 15, za coz jsem rad (koho by bavilo hrat 1-0, 2-1), potazmo i zazroky golmanu jsou o neco realnejsi. Vratilo se spoustu modu, ktere minuly rok absentovaly. U hlasek komentatoru je strasne slyset, ktere uz byly pouzity v lonskem dile, a ty, ktere jsou nove namluveny. V menu bohuzel hraje ta sama melodie co minuly rok, opet jsme se nedockali licencovaneho soundtraku. :( Aspon se to menu hybe vcelku svizne. Soupisky extraligovych tymu jsou tradicne zastarele, ale na to uz jsme si zvykli. Ackoliv to opet neni dokonaly hokej, pocit ze samotne hry byl znacne vylepsen, takze za sebe koupi doporucuji. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no pokud chceš hrát EASHL jako brankář tak si v NHL16 výstroj, barvy atd. nastavit můžeš. Dokonce pak přidali i možnost drop-in pro vytvořené hráče...což původně říkali, že nebude.

Hra je v 1080p a doufám 60FPS.

https://store.playstation.com/#!/en-us/games/ea-sports-nhl-16/cid=UP0006-CUSA01924_00-NHLICEHOCKEY2016

Upraveno uživatelem Luckass
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem odehral par zapasu v onlajnu a musim rict, ze ta hra me nervuje, stejne jako se to darilo jeji starsi sestre. Naprosto ♥♥♥♥♥♥ni AI, ktera stoji a je lina udelat krok, aby si nekam najela + az nerealne mnozstvi hitu vytvari situace, ktere nemaji s hokejem nic spolecneho - jeden tym se snazi dostat puk z pasma, ale to nejde, jelikoz si hraci nenajizdeji, a kdyz dostanou puk do stoje, prijde ihned tvrdej hit od soupere. A tak porad dokola.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marr: nedej na rychlou hru v online, ta ma odjakziva nejhorsi parametry. Staci si zapnout nejaky rezim, jako treba HUT a hned je to neporovnatelne hokejovejsi. Taky to nenavidim, jsou to jatka, na prvni pohled WOW efekt, na druhy znechuceni. Pokud ale hrajes nejaky rezim, pripadne si hru vyladis dle vlastniho nastaveni, je to pak fajn. Hraju od rocniku 13 a porad me to bavi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hral jsem hut v 15 a mel jsem asi o 20 vic prohranejch zapasu nez vyhranejch. Neco kolem 270:290. Uz se nepodivam, protoze mi zena jela vymenit NHL za novy.

Marr: Ja jsem za to ♥♥♥♥♥♥ni chovani hracu rad. Jsou blbouni, co vubec neprepinaji na beky a nechaji hrat za ne CPU. Uz ted se mi proti nim blbe hralo a jeste vic by me sralo, kdyby beci nebyli blbi. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidal bych se rád, ale bohužel mi to nepřišlo i přesto, že mi slíbili, že v pátek to budu mít doma. Pořádně mě to nas****! Měl jsem objednanou FIFU a NHL, takže doprava zdarma. Ale protože NHL vychází o týden dříve, tak jsem jim napsal, jestli by mi to teda nerozdělili a neposlali nejprve NHL a potom až FIFU. Týpek mi říkal, že ano, ale že budu muset zaplatit dopravu a že v patek to budu mít doma. Tak jsem souhlasil. A samozřejmě to nepřišlo a na poště to nemají. Potřeboval jsem to na víkend kvuli oslavy a jednoho turnaje, který jsem měl hrát po netu a ted mám smůlu a ještě k tomu budu úplně zbytečně platit 218 Kč za dopravu. V pondělí už je to pro mě pozdě, takže jsem to klidně mohl nechat spojené aby mi to přišlo za týden i s FIFOU a měl bych dopravu zdarma. Ted mám velké kulové a ještě za to zaplatím o dvě kila navíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidal bych se rád, ale bohužel mi to nepřišlo i přesto, že mi slíbili, že v pátek to budu mít doma. Pořádně mě to nas****! Měl jsem objednanou FIFU a NHL, takže doprava zdarma. Ale protože NHL vychází o týden dříve, tak jsem jim napsal, jestli by mi to teda nerozdělili a neposlali nejprve NHL a potom až FIFU. Týpek mi říkal, že ano, ale že budu muset zaplatit dopravu a že v patek to budu mít doma. Tak jsem souhlasil. A samozřejmě to nepřišlo a na poště to nemají. Potřeboval jsem to na víkend kvuli oslavy a jednoho turnaje, který jsem měl hrát po netu a ted mám smůlu a ještě k tomu budu úplně zbytečně platit 218 Kč za dopravu. V pondělí už je to pro mě pozdě, takže jsem to klidně mohl nechat spojené aby mi to přišlo za týden i s FIFOU a měl bych dopravu zdarma. Ted mám velké kulové a ještě za to zaplatím o dvě kila navíc.

Ja by som na tvojom mieste zrusil objednavku alebo ziadal dopravu zadarmo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu