Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nhl 16


tokyno

Recommended Posts

  • Odpovědi 344
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Neviem,ci ste vcera zaregistrovali...netusim,co EA spravilo,ale vcera rozhodcovia vylucovali jak nepricetni. Odohrali sme 2 zapasy a sudi udelil spolu 68 trestnych minut. Vsetko 2-minutove...to jest 34 vyluceni behom dvoch zapasov. Vylucoval uplne za vsetko. Potom som si spustil HUT a tam to iste...v zapase 36 trestnych minut. Otrasne. Cim dalej - tym horsie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano včera byl update, EA postihuje více vypichování hokejkou - jde o to , zabránit neustálému spamování vypichování ... hráči to jednoduše mačkali pořád, prostě fakt furt. Nešlo přihrát nešlo najet do vhodné pozice atd. Schvaluji to, je čas pochopit jak se hraje hokej, a že neustálé mačkání tlačítka pro vypíchnutí puku k tomu nepatří.

K tomu narážení, to funguje tak, že když jedeš v určité rychlosti a hráči se srazí tak někdo spadne, ale nebere se to jako faul, spíše jako dopad fyziky. Pokud u toho hráč zmáčkne povel pro HIT je to nedovolené bránění, pokud ne, jen se srazí a není to faul. Jde toho využívat , to je pravda.

edit: pochopitelně to bude chtít asi trochu vychytat + lidi to musí konečně pochopit.

Upraveno uživatelem Luckass
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chci s ejen zeptat jestli to nekdo zvas nema nahodou koupeny na us store v pred objednavce,protoze tam psaly ze to bude obrahovat asi 16 balicku a porad nevim jestli to bylo vsechno vtom jednom balicku ktery se otevre pri prvnim vstupu do hutu nebo se knim mam neak dostat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nicméně je HUT stejně šílený , ono sice upravili vypichování, ale teď už hráči co si dá puk za sebe nemáte jak vzít, protože HIT vám moc nepomůže :o/

No kamaráde tak já hraji na obtížnost superstar a tam počítač do mě pravě stále najíždí HIT a vždy mě sundá na zem a mohu mít puk s hokejkou za sebou jak chci ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kamaráde tak já hraji na obtížnost superstar a tam počítač do mě pravě stále najíždí HIT a vždy mě sundá na zem a mohu mít puk s hokejkou za sebou jak chci ...

souhlasí, v OFFLINE je to v pořádku, v ONLINE to ale už tak nefunguje (odezva atd.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu