Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

amazonu vouchery


flesh light

Recommended Posts

Zdar

Jen pro jistotu :

1.)Založím si AMERICKOU ADRESU na Amazonu

2.)Přidám kreditní nikdy nepoužívanou kartu z české banky a napíšu k ní adresu tu stejnou americkou.

3.)Nyní můžu tohle zakoupit

http://www.amazon.com/100-PlayStation-Store-Gift-Card/dp/B00K59HKIQ/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1432069654&sr=8-1&keywords=ps4+voucher

Ten se mě připíše přes PC kam?Jako do mailu?To jsou nějaká čísla co opíšu?To přijde do mailu?Nebo se mám připojit rovnou z ps4 at se to rovnou stáhne do ní?

Pak tu hru kupuji jak?

4.)Vejdu do americké registrované PS4 s adresou v USA a zadám u hry platit voušerem?A částka se mě rovnou odečte z voušeru.

5.)Ten voušer nějak ztrácí hodnotu časem?Když za zbytek kreditu-voušeru nekoupím nic 3.měsíce?

Upraveno uživatelem flesh light
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 52
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

6.)Pak vejdu do jednoho ze čtyř možností a to : reedom code gift cards kde po vybrání hry zadám ten kod z voušeru a hry se zaplatí a naběhne možnost stahování.

7. Kde potom mohu ověřit zustatek voušeru?Je to někde napsané kolik mě na něm zustalo?

8.)Dále někdo psal,že prý se stalo,že to poslali poštou někomu jako poukázku v dopise místo downloadem.To by přišlo samozřejmě do Las Vegas.

Upraveno uživatelem flesh light
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

1. zkus to trošku jednodušeji jelikož z tvého ,,podání" se i mě motá hlava

2. pokud se nepletu už ti tu "sposta" lidí vysvětlovala nákup v US PSN + US PayPal takže co jsi na tom nepochopil? princip nakupování na amazonu pro čechy je +- na chlup stejný

3. nauč se laskavě editovat příspěvky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[TABLE=align: center]

[TR]

[TD]amazon_logo_no-org_mid._V153387053_.png[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TABLE=width: 90%, align: center]

[TR]

[TD][TABLE=align: center]

[TR]

[TD]How would you like to pay?

Enter how you'd like to pay below.

This will be your 1-Click payment method for digital item purchases. You can change this setting later in Your Account. Any gift card or promotional balances will be automatically applied to your order before attempting to charge your card.

Please note that checking accounts cannot be used as a payment option for digital games and software downloads at this time.

Enter your card information

[TABLE=class: payment-method, width: 100%]

[TR]

[TD]credit-cards._V371380211_.gif[/TD]

[TD]Credit or Debit Card

Enter your card information

[TABLE=class: new, width: 100%]

[TR]

[TD=class: enter-new-instrument]Name on card[/TD]

[TD=class: enter-new-instrument]Card number[/TD]

[TD=class: enter-new-instrument]Expiration date

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024 2025 2026 2027 2028 2029 2030 2031 2032 2033[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3, align: right][/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Do you need help? Explore our

Help pages or contact us

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kliknul jsem koupit voušer a :

Please note that checking accounts cannot be used as a payment option for digital games and software downloads at this time.

.....nelze použít jako možnost platby pro digitální hry a software ke stažení v této době. ?????To je myšleno jak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele nebud drzej kjulere a už ty drogy nehul.Takovýhle blboučký keci co máš nejsou,žádná rada,ale sám jsi si svůj příspěvek potom smazal,když jsi přišel na to ,že se to jmenuje DIGI CODE.Taky nejsi žádný IT.

Upraveno uživatelem flesh light
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

klujer má ale naprostou pravdu. Akorát tady spamuješ s nějakýma nesmyslama a zakládáš kvůli každý blbosti nový topic ve kterým ani nejsi za to si příspěvky editovat(!!!) a nakonec si stejně sám odpovíš.....

EDIT(když už jsme u toho) : podívej se na strýčka Google ten ti rád poradí ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klujer má ale naprostou pravdu. Akorát tady spamuješ s nějakýma nesmyslama a zakládáš kvůli každý blbosti nový topic ve kterým ani nejsi za to si příspěvky editovat(!!!) a nakonec si stejně sám odpovíš.....

EDIT(když už jsme u toho) : podívej se na strýčka Google ten ti rád poradí ;-)

Pay pal zprovoznit OPRAVDU NEŠEL,takže zprovoznit voušery není žádný nesmysl saixx,ale nutnost.

Co je ti do toho,že někdo chce voušery zprovoznit,když se ti to nelíbí,tak odpovídáš uplně mimo téma a zaplácáváš ten dotaz svejma nicneříkajícíma příspěvkama, proč odpovídáš mimo téma!Nezaplácávej místo ničím jiným než konkrétní odpovědí a pokud to neumíš..a jak vidím saixx neumíš...nebo nechceš odpovídat k tématu otázek,tak mlč.

Upraveno uživatelem flesh light
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kjuler,jsi akorát drzý a neodpovídáš a záměrně "drze lezeš do otázek aby jsi odradil slušné lidi,kteří na rozdíl od tebe umějí odpovědět...ty vůbec neodpovídáš,protože tady ti jasně přikládám,že ten jejich 4 kod je pro ně jak oni sami píšou a z textu je to i pro tebe patrné i kdybys byl Madar podle nich 4-digit code...takže je uplně jedno zda tomu říkám 4 code(jak jsem tomu říkal já) nebo 4-digi code akorát mě tím otravuješ,ale na otázky jsi neodpověděl ani na jednu a to je máš očíslované.Tak tady máš text a očekávám,že se omluvíš,jasně vdíš ,že oni tomu tak opravdu říkají.Nevím proč tím kodem otravuješ,spletl jsi se TY KJULER ,protože jsi si myslel,že to je kod a nikoliv 4-digi kod a ted to nechceš přiznat,jenže oni tomu OPRAVDU k tvému asi velkému údivu říkají ....4-digi code.

Ty jsi ve tvém smazanémpost-74004-14687184940894_thumb.jpg příspěvku napsal "A není to žádný digi code,ale kod(napsal kjuler).....to byl tvůj příspěvěk,který jsi zákeřně smazal.

A tady ti přikládám,že to je podel nich 4-digi code a,že jsi se ty spletl.

WITH A 4-DIGIT CODE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokud jsi si svůj příspěvek smazal kjuler aby se nepřišlo na to,že jsi si myslel a dle tvého příspěvku bylo patrné,že to není podle tebe digit code,ale obyčejný kod a ten příspěvek jsi rychle odstranil aby se na to nepřišlo,že se pleteš tak se nedivím,že se to snažíš vysvětlit TED tím,že lidé by bez tebe nevěděli ,že musí namačkat čtyř místný kod,když to tam je naspané i bez tvého trapného upozornění.

Otázky máš očíslované aby jsi nemluvil z cesty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

funguje to takhle normalne na vetsine shopu,paypal atd. Vzdycky ti seberou ruznou castku 50,1 libra,euro atd. Jak ta transakce probehne, podivas se na svuj vypis, kde budes mit ten svuj kod, ktery pak zadas tam kde potrebujes a probehne verified tve karty a uctu a muzes nakupovat

edit: budes to muzes delat vzdy,kdyz ti expired card

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem na Amazon a chci platit českou kreditkou

Kliknul jsem koupit voušer a :

Please note that checking accounts cannot be used as a payment option for digital games and software downloads at this time.

.....nelze použít jako možnost platby pro digitální hry a software ke stažení v této době. ?????To je myšleno jak?

Upraveno uživatelem flesh light
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kliknul jsem koupit voušer a :

Please note that checking accounts cannot be used as a payment option for digital games and software downloads at this time.

.....nelze použít jako možnost platby pro digitální hry a software ke stažení v této době. ?????To je myšleno jak?

ten 4 mistny 4-digit code uz mas v transakcich?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pokud si pamatuju dobre na nakup USA psn voucheru jsem vzdy potreboval fake Amazon USA adresu a fake paypal z usa card,ktery jsem si musel kdysi koupit.

Tedka to resim pres znamy ze sberatelskeho fora,ze mi poslou kod a je to. A platim jen poplatky paypalu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to check in card je divny..

mas stopro i adresu u karty americkouk ? cili fakturacni adresu ?

zkus pripadnne jinou kartu.. normos na amazonu mi kody takhle kupovat dou v pohode..

pripadne si me prihod na icq... a muzem na to kouknout ... :)

pro nakup na amazonu staci obyc ceska debetni karta (pouzival sem KB i mBank) vse oky, jen fakturacni adresa musi bejt na US ---

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen pro jistoto ANO opravdu to je divné co to píše..konečně si toho stejně jako já někdo chytrý všiml aaischa.

Milý headhot,přikládám text kjulera opět utekla opět si po sobě smazal příspěvky..jeho komentář sem nepatřil.Akorát tě spletl headhot,NECHCI ŽÁDNÝ pay pal.

Nicméně díky za aktivitu headhot.

Žádný pay pal nepoužíváááám.

Jdu jenom koupit voušer do amazon a použít ho na ps4 bez pay palu,ale pouze českou kartou a tu jsem myslel tam přidat na amazon s americkou registrací?Nebo na Amazonu stačí registrovat na mojí českou adresu tu kreditku a nemusím vymýšlet americkou?

headhot-na nakup USA psn voucheru jsem vzdy potreboval fake Amazon USA adresu

Takže adresu tam dát zase americkou,ale kreditku můžu nechat českou?

Upraveno uživatelem flesh light
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

udelej si novej ucet na amazon.com

s nejakou realnou adresu v us... ja davam dycky South Carolina, a nejkaou nahodnou z netu kde je sidlo nejaky firmy...

prihod platebni kartu a u ni si vyber zas fakturacni adresu v tom USku,

a pak to zkus zaplatit..

kdyz si rikal ze mas novou kartu .. mas vyzkouseno ze na netu funguje ? je aktivni atd.. ? vetsinou to chce prvni platbu v terminalu kontaktne kdyz je nová..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu