Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Hdmi to dvi pripojeni


MrTur

Otázka

Zdravím ve spolek,

konečně jsem vyměnil ps3 za ps4, ale ouha problem. Při zapojení přes redukci hdmi-dvi mi monitor pouze hlásí out of range 33.7 khz / 33 hz. Šel jserm koupit kabel hdmi - dvi a problém stejný. Nastavil jsem v ps na televizi 480 i 720 rozliseni a furt problém. Co s tím ? Monitor mám LG W1952TQ.

Jen ještě perlička na závěr. Odpojil jsem ps3 a do stejného kabelu hdmi, který mám do tv zapojil ps4, tak mi obraz kostickoval a zrnil. Zapojil sem hdmi kabel přibalený ke konzoli a najednou to šlo.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

PS4 ma pry obcas problemy pracovat s non Full HD LCD/TV. Nejak se ji mrse nechce na tech 480p/720p. Nam to rikal jeden zakaznik ze to cet na netu a bal se k 720p TV koupit PS4.. tak radeji koupil PS3 :)) silenec.

v kazdem pripade hdmi-dvi nevede zvuk.. stim asi pocitas ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ano, zapojim přes joypad do beden, než dorazí převaděč digital to analog pak zvuk do 5.1 beden, který bohužel nemají digital vstup,

Ale co s tim obrazem..... novej monitor ?

Ještě malej dodatek při zapnutí safe mode je zobrazení v pořádku.

Upraveno uživatelem turfery
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Měl jsem stejný problém - monitor (LG ale na výrobci nesejde) připojený přes HDMI - DVI a místo obrazu hláška out range. Problém je na straně konzole, která posílá do monitoru vyšší rozlišení, než které monitor zvládne, přestože by jej měla automaticky přizpůsobit dle monitoru. Zkus spustit PS4 v safe módu (tím se automaticky nastaví rozlišení na 480p - proto Ti to v safe módu jede:-) a poté v nastavení pro rozlišení vyber volbu 720p (ne automaticky to je default a příčina problému) a restartuj konzoli. Po dalším spuštění by měl být obraz OK. U mě to zafungovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu