Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fallout 4


tokyno

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 3 months later...
Prosim vas jak funguje to odemikani tech trminalu hledani toho kodu. Nejak nevim jak mam postupovat. Jestli nekdo muze poradit dikes.

Musis trefit heslo i kdyz heslo neni spravne ono ti ukazuje kolik spravnych pismen jsi odhalil.

Napriklad: MATES (5 pismen) - heslo neni spravne, pocet spravnych pismen jsou 2. Hledas podobne heslo ktere obsahuje pismena M nebo A nebo T nebo E nebo S nebo jejich kombinace

Jeste hledej zavorky, ktere odstrani 1 nespravne heslo nebo obnovi pocet pokusu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz to zase jede jako u vetsiny na dva tabory, pulka nadava a druha pulka se dobre u hry bavi. Patrim k te druhe, hra me bavi a dost si ji uzivam. Nevim co je potreba aby tihle radoby hraci byli spokojeni. Tenhle trend je opravdu k posrani.

Hra ma pry otresnou grafiku je nehratelna plna bugu a bez pribehu, tak nevim no. Ja asi hraju uplne jinou hru :-) Grafika mozna neni top, ale taky neni hrozna a Fallout 4 se hraje skvele.

Upraveno uživatelem MajlloB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Grafika teda není opravdu top ale na druhou stranu není určitě špatná, ale co musím pochválit když už tedy píšu o grafice tak to je naprosto nejlepší antialising co jsem zatím na PS4 viděl ve hrách s otevřeným světem, vyhlazený obraz já zbožňuju a to mám telku přes 100cm úhlopříčku.

Hra je povedená a zase o kus lepší než předchozí dily takže spokojenost, mám hrozně rád Bethesedu zato že dělá ty svoje hry včetně ságy Elder Scrolls tak interaktivní, že si mužu všechno prozkoumat ošahat a sebrat a taky změnit pohled postavy, no hra je dobrá akorát to chtělo CZ tit. škoda no:?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu