Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Rychlost připojení- Wi-Fi


rad3k98

Otázka

Čaute, nemáte někdo taky problém s rychlostí přes wifi? Mně to nenačtě ani PSN, ani youtube, ani nestáhne aktualizace na hru... NIC. Nikdy nebyl problém až teď (nedávno sme pořídili nové připojení), ale všechna ostatní zařízení (android, PC, notebook, VITA...) fungují bez problému- na PC naměřím rychlost 7.20Mbps ale PS4 mi naměří něco pod 200Kbps (žalostně málo, včera to bylo dokonce 20Kbps) takže se na to můžu možná tak koukat a plakat :DDDDD Vážně nevím, co bych s tím mohl udělat, tak jestli někdo máte nějaký nápad budu rád (ano, měl bych se připojit přes kabel ale nechci mít kabely po zemi... a když to předtím šlo, tak nechápu, proč teď ne... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Asi nejprve bych udělal FW aktualizace za připojeného kabelu, potom bych se pokusil připojit na wifi síť.

Já osobně s rychlostí wifi na ps4 problém nemám ale přece jen stabilita je lepší přes kabel, dále se pak mužou na wifi vyskytnout problémy s NAT kvůli dhcp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Aktualizaci PS4 mám nejnovější. Problémy s NAT kvůli DHCP? A nějaká rada, co bych mohl zkusit, třeba nějaký nastavení v routeru nebo kde bych to měl udělat... Nevím, jestli to nějak pomůže ale vždycky (i s předchozím providerem a routerem sem měl NAT type 2)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Osobne se musim pripojit k tvemu problemu i kdyz ne v takove mire. Mam 20 Mbps (na NB i kdekoliv jinde i tak beha) ale na PS4 namerim max 7-8 Mbps. Dalsi vec je kdyz neco stahuju tak prvni hodinu to stahuje uplne katastrofalne az treba pozdeji se to trochu rozbehne. Kazdopadne moje PS4 taky nevyuziva plny rychlosti meho internetu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

I kdyby mi to jelo těch 7Mbps tak si můžu pískat :D Jenomže já naměřím tak 1KB/s :D Zkoušel sem v nastavení routeru různý kraviny, někde sem našel, že bych mohl použít nějakou DNS (8.8.8.8 třeba) ale vůbec žádnej rozdíl, vůbec nic se mi nenačte, ani podělanej PS store...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Po dlouhé odmlce... Už to valí :D Teda né 20Mbit co mám net (je to jen 1.1Mbit... :D) ale nějak mi to nevadí, stáhnul sem aktualizaci na Bloodborne (2.8gb) za asi hodinu, takže občas se ta rychlost rozjela i na ty 2MB/s co mám normálně, ale vždycky jen tak na 5minut a pak se to vrátilo na 200Kb/s :D Tak nevím, co si o tom myslet, asi je to nekvalitní wifi v PS4.. Ale brzo se napijím na kabel, tak snad to bude lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ano router jsem restartoval :D Asi 50x po každý změně, kterou jsem tam udělal (bohužel mi to bylo prd platný :D)

Oprášil jsem PS vitu a i tam mi to naměří 8Mbit :D Teď jsem na ps4 naměřil 1.1Mbit :DDD PS vita šlape perfektně :D Třeba to opraví nějakej update na PS4 snad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu