Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP Emulators 13


narliza

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Odpovědi 178
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ahoj lidi

Při pokusu spustit emulátor M.A.M.E mě to vyhodí a napíše mi to chybu 80020148. Podle návodu jsem se podíval co to je za chybu, a její možnost odstranění.Najel jsem do Recovery a Execute BOOT.BIN in UMD/ISO už bylo nastavené na disable, a tak nevím jak dál.

Fw 3,71- 5.00 M33

Díky za jakoukoliv radu, chci překvapit bratra který je jěště ze staré herní školy starou arkádovkou cadillac and dinosaur8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Mám asi ten samej problem :cry: zadnou hru mi to nenajde..i kdyz to pustim pres eLoader,... :( . mam Slimko s CFW 5.00 - 6

http://imgupload.cz/muj.php?obrazek=m15Wfun7Ds.png

Jinak emulator z gameboy Advance bezi v pohode :)

Tak uz mi bezi i ten NES ... :) musel sem si stahnout verzi 1.12 :) a uz to slape jak maa:psp::bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím ... ted sem našel na netu že vyšel NESTERJ NES Emulator 1.20 beta ktrá má udajně podporovat ad hoc gamimg ale problém je v tom že uplně nevím jak to nainstalovat. 1.10 sem nainstaloval upla v klidu ale toto pořád mě to píše coruppted data.

Tady dávám link > http://www.maxconsole.net/?mode=news&newsid=6511< a pokud to někdo dobře naistaluje tak pls napiště jak ste to udělaly ..... díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu