Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Star Wars: Battlefront


tokyno

Recommended Posts

Dá se to hrát klasicky na dvou konzolích ??? Když to stáhnu na master s pluska za 1500 a u kámoše na sekundární se přihlásí a dá mí půlku?? nebo k tomu musím koupit nějaký ten flexi pass za dalších 1200??? aby to šlo na dvou konzolích

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 217
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Chtel by nekdo se mnou udelat trofej Together we can rule the galaxy(Complete any mission with a friend ). Staci napsat

Dotaz: Nepride vam ze u trofeji: I've been waiting for you,What's the cargo,Stay on target(Kill 10 enemies trying to claim your team's pod in Drop Zone ,Kill 10 enemies carrying the cargo in Cargo ,Kill 10 enemies in a match of Fighter Squadron ) musite zabit tech 10 nepratel behem jednoho jedinyho zapasu? Protoze me osobne cinkla u Stay on target opravdu az kdyz se mi to povedlo udelat najednou ale u tech dvou mi to pride uz extremne tezke, to abych nekde kempoval a furt na nekoho cekal :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neni tady nejaka dobra duse se scenerem, co by mi naskenovala prebal na hru z originalu? koupil sem jen disc bez obalu :(

predem diky

Já ti to klidně odskenuji a pošlu mailem.Pošli mě mail kam to chceš barevně odskenovat.Strčím to ráno do skenu a dám ti to do mailu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli myslíte, že se hra vyplatí ted' za tu cenu co je ve slevě na storu, uvažuju že bych koupil verzi se sp abych se o to nemusel starat, online fps mě celkem baví hraju dost COD BO3, tak jestli je to alespoň dobré jak to cod nebo ve hře není po pár hodinách co dělat, bohužel mi uteklo demo tak nevím díky za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli myslíte, že se hra vyplatí ted' za tu cenu co je ve slevě na storu, uvažuju že bych koupil verzi se sp abych se o to nemusel starat, online fps mě celkem baví hraju dost COD BO3, tak jestli je to alespoň dobré jak to cod nebo ve hře není po pár hodinách co dělat, bohužel mi uteklo demo tak nevím díky za odpovědi.

Tak záleží co od téhle hry očekáváš. Je to prostě casual hra každým coulem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu