Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Prosím o názor, neprodal jsem levně?


Kric88

Otázka

Zdravím Vás,

chtěl bych se poradit. Prodávám rok starý PS4 se čtyřma hrama (GTA V, FIFA 15, Assassin Creed: Black Flag - Jackdaw Edition a Far Cry 4) a s druhým (modrým) ovladačem. Mám k němu záruční list, platný ještě na rok. Samozřejmě veškeré kabely a neporušenou originál krabici. PS je bez škrábance a bylo o něj skvěle pečováno.

Prodal jsem ho za 12 000Kč. Inzerát jsem podal včera ve 22:00 a dnes do 12:00 mám už 4 zájemce. Logicky to prodám prvnímu v pořadí, ale takový zájem jsem nečekal, a tak si řikám, jestli neprodávám moc levně?

Jaký máte názor? Předpokládám, že zde tomu rozumíte a odhadnete cenu jistě lépe než já :)

Díky a těším se na komentáře...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Dle mého ceníku to máš předražené, prodávám konzoli se zárukou cca. 1,5 roku za 7500 - 8000 Kč. K tomu GTA 5 - 1000 - 1100 Kč, FC 4 - 750 Kč, Black Flag Jack - 750 Kč, Fifa 15 - 850 Kč, DS 4 - 850 Kč.

Cena maximálně maximálně 12300 Kč, při nižší sazbě (větší nabídka, než poptávka) cena 11650 Kč. A to upozorňuji, že jsme eshop s kamennou prodejnou, takže dle mého jsi udělal VERY GOOD DEAL! :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu