Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

>>> Hip-Hop <<<


wert

Recommended Posts

Milé děti...

Připravil jsem si zde pro Vás zcela novou revoluční místnost, jejíž tématem není nic jiného než hip-hop! Můžete tu psát jak své názory na jednotlivé interprety, tak podávat info o novinkách, vaše objevy, popř. i pokusy o vlastní tvorbu atd... prostě všechno co se hiphopu, ať už českého a slovenského nebo toho zahraničního týče.

Takže... enjoy!

(pozn.: místnost není určená pro hip-hop-haters!)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 84
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

mužem začit :)-téma G-Unit a G-Unot ! kdo je g-unit a kdo naopak ? koho mate nejrači z těchto dvou labelu ? ja osobně mam rad Young Bucka a samozdrřejmě Fiftyho ale se*e mě že je moc komerční - a z G-unot posloucham jenom The GAme protže byl dřiv snima :) takže ja sem Gggggg g-unit 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja se na ty amiky moc neorientuju... jakoze obcas si to poslechnu ale rap posloucham hlavne proto, ze mi ty texty neco daji. proto poslouchám hlavně cz (a sk) protože těm dokonale rozumim. ale taky sem zacinal na eminemovi a semtam si nejakyho toho negra poslechnu. mel jsem jet aj s kamosem na 50ho ale nakonec jel misto me jinej kamos. Ten prvni byl na ques-listu na after party (pac jeho stryc pracuje na g-unit city) a je vyfocenej s banksem a yayem... no... tak to mu trochu zavidim ale co se tyce g-unit a g-unot tak na to ti toho moc nereknu, pac tady nemam vyhraneny postoj a obcas si poslechnu od kazdyho neco ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja se na ty amiky moc neorientuju... jakoze obcas si to poslechnu ale rap posloucham hlavne proto, ze mi ty texty neco daji. proto poslouchám hlavně cz (a sk) protože těm dokonale rozumim. ale taky sem zacinal na eminemovi a semtam si nejakyho toho negra poslechnu. mel jsem jet aj s kamosem na 50ho ale nakonec jel misto me jinej kamos. Ten prvni byl na ques-listu na after party (pac jeho stryc pracuje na g-unit city) a je vyfocenej s banksem a yayem... no... tak to mu trochu zavidim ale co se tyce g-unit a g-unot tak na to ti toho moc nereknu, pac tady nemam vyhraneny postoj a obcas si poslechnu od kazdyho neco ;)

lol on pracuje na g-unitcity tak takovyho strejca bych chtěl mit !! nějak bych ho určitě donutil aby mi přinesl alespon podpis :D a neřikam že českej je ztracenej ale posloucham jen něco a toho je malo americkej je lepší!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jak to vemes... amici myvaj vetsinou promakanejsi instra (i kdyz treba takovej wich a nejen ten, dneska uz se me spousta cz inster hafo libi, aji vic jak spousta americkejch) a proste produkce je dal, to je jasny, ale ta myslenka... rek bych ze ta je u nas porad zachovana, zatimco v ameru me to casto prijde jen jako komercni gangsta sracka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aby ste tady nekecali jenom vy dva tak taky neco napisu... 50je bůh a celá jeho parta, moc sem ho neposlouchal, protže japonci kopčej jeho znaky a dělaj z toho oblečení a tak.. sem na nej nejak zapomel no a pak sem jel na koncert a upa super- nejenom fifty ale i Lloyd Banks ten z nich byl snad nej. Supa koncert ale mohli trochu stlumit Tonyho - moc tam rval :) jinak super den,super rap,super zazitek....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanye West se dá, občas si to album Graduation poslechnu, ale nevim proč, ale příjde mi jako takovej lojza... Slyšeli jste o těch jeho aférách? Např. po vydání již zmiňovaného alba je údajně sám ve velkým vykupoval, aby měl co nejvyšší prodej a hlavně předhonil Fiftyho, což se mu nakonec povedlo. Nebo po zveřejnění jakýhosi žebříčku nej rapperů, kde se umístil až někde ke konci, se urazil a sestavil si svůj vlastní, kde se umístil někde do čela :lol:

Jinak jste snad všichni zapomněli na Wu Tang Clan (že Hustlere :))!

Mně osobně se třeba líbí Dilated Peoples - takovej pohodovej hopec, na nic si nehrajou... Pro ukázku např This Way (btw všiměte si nápadné podobnosti v refrénu s Marpovým "hitem" Nech to běžet :blink: :) ) http://console-forum.cz/newreply.php?do=postreply&t=17969

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jasny clovek si nemuze bejt nikdy jistej co je pravda a co ne ale na druhou stranu bych se tomu zas tak moc nedivil pac ma dost zvlasni manyry a pride mi celkem namyslenej... no ale nebudu ho soudit protoze media si kazdyho upravi tak jak se jim to libi...

ale osobne bych tipl vetsi prodej do 50 Centa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Furt samý USA... Rozumíte aspoň těm textům?

Jo a malém bych zapomněl na toho nejdůležitějšího = 2PAC! Myslíte si někdo že žije? :) (na netu jsou celkem zajímavý články o jeho nevyjasněné smrti - doporučuju)

To by som sa spytal skor teba... ked pocuvas Fiftyho tak ty tym textom fakt musis chapat ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco jako Lil' Bow Wow anebo Dr. Dre, Snoop Dogg to vám nic neříká? Co se týče Eminema, dlouho už nevydal žádný album, ale chystá album King Mathers, a doufám, že bude kvalitní :roll:

Jedna z nejlepších písniček od Dr. Dre

http://youtube.com/watch?v=Lx-IeLHuoWc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

konečně se tu trochu začal řešit hiphop a ne ty hovna co tu řešily předtim...jak může někdo do "hip hop" pokecu napsat jmena jako: Akon, Kayne West, ..a podobný hovna! 50cent by se dal zařadit eště do hip hopu i když je to komerční hovno který zpívá se slečinkama jako je Justin Timberlejou! Hip Hop znamená jiný věci a interprety...konečně tu zazněly jména jako Snoop dogg,Dr.DRe...podle mě je dobrej i eminem i když někdy komerční ale ty jeho texty si přeložit to stojí zato!! A poslechnětě si někdy po5ádnej hip hop>> Wu-Tang Clan...řiká vám to něco?? RZA,GZA,Ghostface,...jestli ne tak spěte dál

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bulk : ja začal o g-unit protože sou neznamější! mohly bychom se tu bavit o wu-tang clanu , nebo o jinech labelech klidně :)...

Shadow: když bych měl jmenovat všechny ktery znam z ameriky tak sem tu ještě zitra :D... přes všechny LiL (scrappy , weyn , romeo, Flip atd,,,) přes všechny jiny rapery :D myslim že se liší americkej a českej hip hop o mooooc hodně ! poslechněte si instro ot takovejch těch Lil weynu a Lil Flipu a od Kontrafakt 8)( americkej je barvitějši a zajimavějši) ..... jo znate někdo Chingo bling ? děla zajimavej druh rau a to country rap :D .... a samozdřejmně sou tu i legendy jako Snoop dog, Dr.dre, eminem a tak!!

a k 2packovy : myslim že je docela velka možnost že žije ! ty fotky z pitvy mohli byt foto montaž :) a nebo mohly byt foto montaže ty dukazy o životě :roll: ale 2pack je best a myslim že takovym hitem jako HEIL MARRY nepohrdne nikdo!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

konečně se tu trochu začal řešit hiphop a ne ty hovna co tu řešily předtim...jak může někdo do "hip hop" pokecu napsat jmena jako: Akon, Kayne West, ..a podobný hovna! 50cent by se dal zařadit eště do hip hopu i když je to komerční hovno který zpívá se slečinkama jako je Justin Timberlejou! Hip Hop znamená jiný věci a interprety...konečně tu zazněly jména jako Snoop dogg,Dr.DRe...podle mě je dobrej i eminem i když někdy komerční ale ty jeho texty si přeložit to stojí zato!! A poslechnětě si někdy po5ádnej hip hop>> Wu-Tang Clan...řiká vám to něco?? RZA,GZA,Ghostface,...jestli ne tak spěte dál
Wu-Tang ma na celej ciare sklamali s 8 Diagrams... Dr. Dre a jeho Detox ktory boh vie kedy vyjde tiez... Eminem to nie je Rapper...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wu-Tang ma na celej ciare sklamali s 8 Diagrams... Dr. Dre a jeho Detox ktory boh vie kedy vyjde tiez... Eminem to nie je Rapper...

nevim proč by eminem neměl bý rapper... je nejznámější, takže i nejsnažší terč, ale řek bych, že jeho texty sou hodně dobrý.

co se týče těch inster - jasný, amíci sou obecně v tý produkci dál, ale třeba konkrétně ty nový KF (Bozk na Rozlúčku), tam se mě ty instra hafo líbí! Celý to album se mě líbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu