Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain + Ground Zero


Luckass

Recommended Posts

"Remember Snake, this is a sneaking mission. Try not to get caught."

http://cdn.free1.cz/media_object/2015/9/4/194738/technika-kradeze.720p.mp4

tak můžete dostat i bleskem v bouřce :D

http://gfycat.com/CooperativeRemorsefulBittern

Upraveno uživatelem Luckass
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 118
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

jestli to chapu spravne, tak ve steelbooku je disk z CE,kde je tento bonus, dobre vedet:) no radsi stahnu i ten kod co neni urcen pro day one edici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra nenarazili jste nekdo na problem jako ja .. sem na Mother base privolam vrtulnik hodi se cerna obrazovka v pravo nahore nacita kolecko ale to se toci i 10 min a nic se nezmeni vypnu zapnu a 10 x top samy sem na te medic platforme quiet sem mel este zavrenou ale ted uz tam neni tak nevim co je spatne pak sem to zkusil po x pokusech vlezl do mistnostni kde byla urcita osoba at nespoileruju tak se tam keca keca sem v te mistnosti dokeca se skonci cut scena a pak kdyz chci odejit zase cerna obrazovka ale tentokrat bez toho kolecka a nic to nedela story mam asi 12 misi pred afrikou sem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Metal Gear Solid V - Avoid Using Quiet in Missions 29 & 42 Until Patch!

http://www.konami.jp/mgs_portal/jp/info/?id=675

je tam prej bug, když si v misi 29 a 42 vemete Quiet jako společníka, může hra poškodit SAVE. Mně se to tedy nestalo, ale upozornění platí pro všechny platformy.

Tohle co píšeš, 12misi tam nemám žádné info. Zkus reinstal hry, save ti zůstanou. Případně si je uploadni na PSN a smaž na PS4, reinstaluj hru, stáhni save a zkus ... doufám, že se ti to rozjede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dohráno :) 125h a ještě tam mám 5 misí na Extreme atd + 127/150 SideOps. Kojima mě opět dostal a uznávám, že tohle story je dost komplikované a určitě jsem nepochopil vše správně. Nicméně prostě bomba. V říjnu pak Online a do toho ještě FOB, které mě teda ale zas tak moc nebaví :)

Upraveno uživatelem Luckass
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MISE 51

ve hře měla být ještě jedna epizoda a to 51, ta se však již nestihla dokončit. Ve sběratelské verzi je BR s videem z této epizody, filmeček jak to začne a dopadne. Teď už chápu ten pláč všech co hru dohráli, tohle by bylo skutečně epické :o/

VIDEO: JEN POKUD JSTE DOKONČILI MISI 46 !!!! SPOILER ALERT !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se zeptám.K čemu si posílám zvířata na základnu?Má to smys posílat každý zvíře co potkám?

ano, zvířata ti to háže do ZOO, navíc ti to umožňuje vyvíjet nové věci/zbraně. Dostáváš Heroismus atd. Není nutné posbírat všechny ovce, ale když už ti ta zebra vleze do zaměřovače tak uspat a fííííííííííííí za mamá :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pls.nevite proc furt nemam nejake fob mise??kdyz chci poslat vic vojaku na mise tak minto napise neco s fob.dekuji

FOB se ti otevře po 22 misi , jedná se o ONLINE mód, musíš tedy mít PSN+. FOB je předsunutá základna, ale vše je stejné jako na MOTHER BASE, jen FOB je prostě ONLINE a můžou ti tam lozit hráči, vždy jen 1 neboj :)

Jak FOB rozšiřuješ, tak se ti zvyšuje i celková kapacita pro vojáky. První FOB je zdarma další již stojí COINY. Osobně mám jen tu 1 FOB a myslím že stačí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

super dekuji.ja mam porad offline rezim bo pak se vsechno nacita dlouho:)a este:kam jdou vojaci kdyz mam plne kapacity na zakladne??napr intel 65/65.ktereho pomocnika pouzivas nejradsi???dekuji

pokud máš plno tak se ti skládají do WAITING ROOM, nevím kolik je max. myslím 200. Dobré je, že když fultonuješ vojáky tak se ti řadí automaticky do příslušných odvětví. Stejně tak když ti nějací umřou, "doplní " se z waiting roomu automaticky.

Společníka jsem měl nejraději Quiet + uspávací sniper. Ze začátku se mi nezdála dobrá, ale je díky ní je to pak easy mod. D-Dog je super v tom, že ti sám označuje enemy, miny atd. Koník je dobrý když chceš dělat mise na S díky rychlému provedení případně freeroam.

D-Walker je se hodí když si chceš zablbnout, má super možnosti, škoda že jsem ho moc nevyužíval. Na "tichý" průchod to moc není , jinak je fakt super zábavný ... ale spíše pro akční hraní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu