Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mafia 3


tokyno

Recommended Posts

No ona uz i dvojka nebyla od Vávry a bylo to vidět i když se hrála dobře...myslím že trojka bude o něco horší jak dvojka...podle mě zůstala jen značka ...ale rád bych se mýlil. Pro mě by bylo super předělat jedničku třeba do enginu orderu1886 to by byla pecka. Každopádně i tak trojku pořídím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam taky trosku strach... Prvni dil je moje nejoblibenejsi hra, Dvojka se taky celkem dala az na ten konec a hlavne ty dlc byly neskutecny sracky, za ktery se dodnes mlatim do hlavy, ze jsem je koupil. Mam strach, ze treti dil pouze ponese nazev. Snad to dopadne lip... Jinak predelavka na prvni dil by byl mazec, ale to se asi nestane...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Věřím tomu, že kdyby udělali remaster prvního dílu a přidali pořádný online multiplayer, tak by se to prodávalo lépe než tento zmetek s označením III. Protože podle gameplaye to vypadá jako pěkná srajda....

A kdyby ještě udělali remaster G1 + G2:NH ojoj :party:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže za prvé. Trailer není špatný, ale s Mafií to nemá nic společného. Kde jsou uhlazení italští mafiáni (jejich obleky s hedvábnýma kravatami, manžetovými knoflíčky, kapesníčkami v saku, lakýrkami a klobouky). Prostě 30.-40. léta jsou pro Mafii to pravé ořechové (i když uznávám, že 50. léta ve dvojce ještě více než ušla).

Za druhé. Gameplay je naprosto otřesný. Jako jo sice jsou to jen krátké ukázky, ale když vidím ten jízdní model (na který Dan Vávra v prvním díle hodně dbal) tak se mi chce brečet a zároveň smát. Plus to střílení za jízdy a zatím můžu v klidu prohlásit, že GTA V je proti tomuhle reálná hra.

Takže suma sumárum je tohle dost velký zklamání. Ale každopádně budu tuhle hru sledovat a dám jí šanci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Al Capone já si naopak myslím že tohle je čekatelnej posun v době na Mafiu 3. Osobně jsem rád protože tahle doba spíše tedy auta se mi hodně líbí. Navíc Mafie jako taková fungovala i v této době a poměrně úspěšně. Jistě, už to nejsou ty drahý obleky, gentlemani a pod, ale struktura a pravidla zůstaly. Je pravda, že ten gameplay nevypadá uplně peckoidně ale do vydaní času dost. Já pevně doufám, že to bude nakonec dobrá hra a modlím se za fakt dobrej příběh a nějakej odkaz na předchozí díly....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Al Capone já si naopak myslím že tohle je čekatelnej posun v době na Mafiu 3. Osobně jsem rád protože tahle doba spíše tedy auta se mi hodně líbí. Navíc Mafie jako taková fungovala i v této době a poměrně úspěšně. Jistě, už to nejsou ty drahý obleky, gentlemani a pod, ale struktura a pravidla zůstaly. Je pravda, že ten gameplay nevypadá uplně peckoidně ale do vydaní času dost. Já pevně doufám, že to bude nakonec dobrá hra a modlím se za fakt dobrej příběh a nějakej odkaz na předchozí díly....

Jako ja mam prakticky stejny nazor jak ty (jen to obdobi nemuzu zkousnout) a na hru se opravdu tesim, ale proste prvni dil je moje nejoblibenejsi hra takze na ni nedam dopustit a tohle zatim nevypada jako dustojny nastupce (coz dvojka i pres mirne zklamani byla). A jak jsem uz napsal, na hru se tesim a rozhodne nad ni nelamu hul. Jinak to prostredi pokud zpracuji dobre tak se mame na co tesit. New Orleans vypada skvele jen proste kdyby se to nejmenovalo Mafie 3...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak treba to na predchozi dily navaze.Treba se ukaze ze hlavni hrdina pracuje pro rodinu Vita Scalleta nebo tak nejak :-) Je jeste brzo a informaci je malo..Hlavne jednicka byla neco uplne novyho nevidanyho.Je asi tezky udrzet latku u takove hry.I kdyz treba takovy Uncharted to dokazalo na vybornou,pritom nic prevratnyho v druhym a tretim dilu nepredvedlo.Ale pribeh,lokace,hudba a prakticky totozne (podle me skvele ovladani) latku udrzelo vysoko...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle mě zůstala jen značka ...ale rád bych se mýlil.

Nějací Češi z 2K Czech v Novatu na Mafii dělají, údajně cutscény dokonce vznikají v Brně. Každopádně ta prezentace byla hodně přestřelená a doufám, že výbuchy aut po slabém nárazu jim jen nařídilo marketingové oddělení, protože tohle amíky pořád bere. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 10 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu