Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 16


Buladog

Recommended Posts

  • Odpovědi 237
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak já s žádným sekáním ani neplynulostí problémy nemám. A zatím mám dojmy takové, že je to nejlepší FIFA, která kdy byla vydaná (A to jsem hrál všechny díly od 93ky). A ten ultimate tým je v 16ce úplně vymazlený. Když to porovnám s ultimate teamem co je v NHL 16 tak to je šílený rozdíl, fakt výsměch. V NHL to oproti FIFĚ vypadá jak dělané horkou jehlou na koleni na poslední chvíli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

tak včera jsem hrál asi cca 2hodiny, sekalo se to jak blázen. Hrál jsem jen FUT.

Zvuky mě nesedí hlavně při zásahu golmana + to vyřážení vypadá to hrozně. V některých chvílích ta hra neskutečně zrychluje proč.

Plus mám velké problémy s kamerou nevidím nějak celé hřiště a dát kolmou nahrávku do brejku je problém. Soupeřovo obránci jsou aktivní až moc :D což není na škodu ale nějak nemám přehled.

No Fifa 15 si mě získala hned u Fify 16 to asi bude trvat.

Působí to na mě jako nejméně odladěný fotbal ze serie Fifa ale tak 2-3 aktualizace a bude to v pohodě.

Jinak pokud bych měl srovnávat mezi fotbalem a hokejem kde nastal větší progres tak asi určitě v hokeji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se mohu podělit o Online sezónu, kterou jsem včera hrál asi dvě hodiny. Takže moje první dojmy.

1. update pro hraní online stáhnutý za 5 minut. Cca 360 MB

2. vstup do online bez problémů, stáhnutí soupisek taky.

3. vybral jsem si tým Juventus se kterým jsem odehral většinu online sezóny v Fifa 15

A tady nastává první změna. V případě Fify 15 jsem s Juventusem hrál většínou s týmama jako Liverpool, PSG, atd, v 16 jelikož má Juventus o půl hvězdy více tak hraju standardně proti Barce (7x), Real (5x), Manchester United (1x).

V době mého zapnutí (cca 17:00 ) bylo online něco kolem 15.000 hráčů.

Nová změna oproti 15 je NAT. Ani jednou se mi nestalo, že by mi to vyhodilo hráče kvůli NAT. Tak jak se mi stávalo pravidlem u fify 15. (z 5 připojení mi to 3x zahlásilo NAT)

Tak teď už přichází pocit ze hry.

Hra se občas zasekla s důvodu připojení. Nicméně se to stalo asi 5x za celou dobu hraní. Mnohem lepší než u 15.

Grafika super nicméně jsem si musel změnit jas, protože jsem měl problém s viditelností míče. Úplně to nepomohlo tak jsem změnil kameru na televizní přenos. Což je menší sklon než u standardní kamery a bylo to mnohem lepší. Doporučuji si pak u tohoto zvolit 3D radar. Při závarech v 16 je ale obtížné vůbec postřehnout kde je balón.

Co se týká samotné hry.

Jde cítit že hráči mají nějakou váhu a že jim o pár setin déle trvá reagovat je to všechno takové trošku pomalejší a nezběsilé. Prostě se mi to přibližuje reálnému fotbalu. Největší změna podle mě nastala u střelby a míče. O tom budu psát níže.

Obrana

Bránění hráčů s ovládaným fotbalistou těžší než u 15 v případě bránění tváří v tvář. Pokud jdete s hráčem tělo na tělo s boku tak stáčí držet kostka a většinou míč protihráči vezmu pokud se snaží jít čelem na bránu bez změny pohybu. U 15 u většiny fotbalistů toto nešlo, protože prostě bez ohrožení běželi dále. Celkově díky AI v obraně vzniká méně šancí a často obránci předskakují útočníky při přebíraní míče.

Útočná fáze.

Vzhledem k AI je útočná fáze mnohem těžší než u 15. Při postupném útoku se díky častému vzniku špatných přihrávek bojuje většinou uprostřed hřiště. Při souboji jeden na jednoho je ve větší výhodě útočník jelikož díky obtížnějšímu bránění při změně směru útočníka většinou s obráncem nestačíte zareagovat. Obecně se mi zdá že náběhy útočníků a záložníku jsou občas prkené a není komu přihrát. Určitě je potřeba využívat velké množství přihrávek a postupný útok. Nákop za obranu pomocí trojuhélníku většinou obránci dokáží zblokovat.

Střelba

Konečně má balón nějakou váhu a střelba s ním je úžasná. Konečně nedochází k 90% zblokování střel při střelbě za šestnáctkou. často projde střel ai když před vámi sstojí dva až tři hráči to v 15 nebylo možné a střelu si zpracovávali na prsou:) Tady pokud hráče při střele trefíte tak se většinou balon odrazí. A občas padné i hezký gól z odrazu. Docela na můj vkus často trefíte břevno nebo tyč. Nicméně krásně vypadají a padají góly o břevno hlavně když střílí Messi :) Nicméně i mě se dvakrát povedlo při střelbě v šestnáctce nebo těsně za 16 trefit od břevna za čáru a ven. Celkově padají hezké góly.

Přihrávky

Alfa omega mého problému mám nastaveny přihrávky bz jakékoli pomoci počítače. A často je přihrávka moc pomalá a protihráč balon převezme. Co mě ale irituje nejvíce je přesnost přihrávek nebo spíše výběr hráčů. Vím kam chci přihrát jsem na toho hráče otočeny a přihrávka jde buď na hráče předním nebo za ním, ale tam je už obránce. Toto se mi stává většinou u delších přihrávek.

Celkově se mi ale tento fotbal líbí mnohem více než 15 a je prostě fotbalovější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,hledám touto cestou někoho do přátel, hlavně kvůli darování předmětů z katalogu FUT. Vítám všechny kdo jsou ochotni si přes darování takto vyměnit věci - smlouvy, navýšení transfer listu atd...

Můj nick je: rakos038

Díky, H.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přihrávky

Alfa omega mého problému mám nastaveny přihrávky bz jakékoli pomoci počítače. A často je přihrávka moc pomalá a protihráč balon převezme. Co mě ale irituje nejvíce je přesnost přihrávek nebo spíše výběr hráčů. Vím kam chci přihrát jsem na toho hráče otočeny a přihrávka jde buď na hráče předním nebo za ním, ale tam je už obránce. Toto se mi stává většinou u delších přihrávek.

Celkově se mi ale tento fotbal líbí mnohem více než 15 a je prostě fotbalovější.

Většinou s tebou souhlasím, ale ty přihrávky - to mi přijde zvláštní, protože právě když jsem měl zapnutou asistenci ze začátku, tak mi to přihrávalo tak jak píšeš. Tedy ta kontrola směru i razance přihrávek byla taková omezená, nepřesná divná. Ale jakmile jsem si je nastavil na plně ruční, tak je to nádhera a hned pocit o 100% fotbalovější a přihrávky jdou tam kam chci a jak silné chci. Jinak 15ku jsem hral jen chvíli demo, tak toto nemužu srovnat, ale připadá mi, že přibylo několik nových typů přihrávek. přes L1 a R1 + X. Čili přihrávky po zemi s větší než normální max razancí a přihrávky s maximální razancí. Ale možná mám jen sklerozu a bylo to ve FIFE už dříve. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen mě velice zaráží, že si tady zatím nikdo nestěžoval na padání EA serveru. Hraju FUT a spadne mi v průměru každý třetí zápas, netem to není, ten mi fičí normálně. Loni si na to hodně lidí stěžovalo a letos to je zase ještě horší, alespoň u mně určitě. Koupit si takovou zabugovanou kupu hoven za 1700,- to zase bylo terno. :party: Dneska ráno mi spadly 3 zápasy ze 4 dokonce. :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja zatim parim jenom to FUTko. Prvni den mi to padalo furt, ale vcera uz ani jednou, takze budu verit, ze to tak uz zustane. Nejlepsi ale je, ze po tom prvni dni se mi DNF snizilo na nejakych 0,20. Oni maji zabugovanou hru a padajici servery a trestaji za to mne, snizenim DNF koeficientu, parada.

Kazdopadne co se fotbalu tyce, tak musim uznat, ze uz je to fakt zase o neco blize realu. Predevsim mic uz hraci nemaji prilepeny na noze, ale viditelne probiha zpracovani mice, pri kterem je mnohem snazsi o balon prijit. Taky skluzy uz jsou realnejsi a hlavne ucinnejsi nez v 15.

Upraveno uživatelem rak038
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraju jenom FUT od minulého čtvrtka a nespadlo mi to ani jednou...

Co se týče FIFY samotné, tak je tam vidět obrovský skok dopředu, hráči se chovají přirozeněji co se týče pohybů, celkově atmosféra fanoušků je luxusní ... Prostě Luxusní fotbal :) a době propracovanej FUT :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim je nějaká komunita, kde zase běží nějaká diskuze o fifě? Fifa.cz byla napadená bo co a ted to dávaj do kupy. Chci se zeptat, hrajete někdo online sezony? Rád bych se přidal a potom ve FUT nebo spíš když hraju online tak mi nejde nastavit tradiční bránění, máte to tak i vy? Pro jednoho hráče mi to jde normálně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu