Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 16


Buladog

Recommended Posts

Plánované datum vydání je 25.09 2015

Hra bude obsahovat české texty.

Co nová FIFA přinese ? Nové inovativní změny ve způsobu obrany a obehrání hráče. Lepší kontakt, náběhy volnost pohybu.

Nový způsob defenzivy a vedení míče, inteligentní zachytávaní míče, dribling bez doteku, centry dynamické a chladnokrevné zakončení.

FIFA nabídne i ženský fotbal, mód FIFA trenér a novou dovednostní úroveň pro úplné začátečníky.

Trailer:

Tímto otevírám novou diskuzi, těšíte se ? Bude to mít smysl ? Máte před-objednáno nebo jsi vystačíte z dílem FIFA 15 ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • Odpovědi 237
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Na zahraničních stránkách jsem se dočetl, že mezi ligama bude.... Czech (New/Return)

EA ještě oficiální seznam všech lig ve hře neoznámila.

Co se objevuje netu jsou pouze jen odhady a nic potvrzeného.

A Česká liga by tam být opět neměla a to hlavně díky Peltovcům, kteří požadují za licenci přemrštěné finanční nároky.

Ale rád se budu plést a nechám se jen mile překvapit.

P.S. PELTA VEN !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mikas_cze: Ano, toto se sirilo po nekolik poslednich let, ale ono to je vsecko trochu jinak, viz http://s7.postimg.org/ymeftnesb/FA_R_mail.jpg

Takový email si dokáže vymyslet kdejaký papaláš ze STESu či FAČR.

V posledních dvou letech jsem psal sám osobně 2 emaily ohledně tohoto problému a ani se neuráčili odepsat.

Tudíž tento email musím brát jako fake :cheesygrin:

Ale díky za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

FIFA 16 bude k dispozici s kompletní českou textovou lokalizací ve verzích pro Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, PlayStation 3 a PC.

https://www.easports.com/cz/fifa/koupit/CZ

DEMO by mělo být k dispozici již dnes 8.9.2015 !!!

The trial version of FIFA 16 launches on September 8 for Xbox One, Playstation 4, PC, Xbox 360 and Playstation 3.

http://www.standard.co.uk/sport/football/fifa-16-demo-all-you-need-to-know-a2928666.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já jsem kolem půl dvanácté přišel dom na kávu, zapnul stahování a kolem jedné jsem zkusil jeden poločas. Takže kolem hoďky a půl

Jinak z dema jsem nadšený, oproti 15 jde o krok dopředu, hratelnost se mi zdá o hodně lepší než loni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já byl nejdříve hodně zklamaný, zdálo se mi to takové prkenné a podivné a až potom jsem si všimnul, že v menu byly nastavené automatické přihrávky, centry i střelba (zapnuté asistence, vypnutý manual). Od té doby co jsem to přepnul na manual je to změna o 1000% k lepšímu a určitě předobjednávám. Hrálo se to skvěle, graficky taky super, i vzhled všech menu atd mi připadá povedený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me se nelibi TV grafika prijde mi to porad stejne pochybuji ze to jeste zmeni,jinak hraje se to super o tom zadna :)jinak mohli celkove zlepsit uvodni videa k nastupu hracu na hriste,proste se bojim ze to bude porad dokola,to treba kdyz hraji nba od 2k to je jina liga co se tyce show:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu