Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 16


Buladog

Recommended Posts

  • Odpovědi 237
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

1)Chlapi nevíte někdo náhodou - když míč letí na out nebo na roh, prostě k čáře mimo hřiště, tak i když mám nad hráčem šipku a měl bych ho ovládat já, nemužu s ním nic udělat a ovládá ho za mě AI, jde zběsile po tom míči, těsně před čarou ho nějak prasácky chce zpracovat, míč jde od něj za čáru a místo abych měl já out nebo roh, tak ho má soupeř. Hledal jsem to všude v nastavení, na gamepadu jsem když se to stane mačkal vše možné, ale nejde mi to ovlivnit. Už mi to takhle ve FUT zkazilo několik zápasů. Co si pamatuju, tak mi to dělalo v posledních letech snad ve všech dílech. Dá se tím něco dělat?

2) Jo a nevíte někde, jestli se někde dá zjistit jak se který hráč hodí na jakou pozici? Googlem jsem to nikde nenašel, ale na netu dost lidí psalo třeba o určitém hračí jaký ma rating na kterou pozici, takže je možné ho využít na X postech.Dokonce jsem někde na nějakem zahraničním foru viděl, jak tam někdo psal v procentech všechny posty u toho hrače a jak je na kterém dobrý. Nevíte někdo kde to zjistím? Nechci, aby někteří hráči měli snížené hodnocení, když ho třeba dám o chlup jinde než by měl být. Přitom jsou podle mě hráči, kteří by měli být schopni hrát na více postech.

3) A taky je někde u nastavení formací vidět i přesné určení postů? Protože u některých formacích jsou jen drobné odchylky v rozestavení a může to znamenat třeba rozdíl jestli na te pozici má být CAM nebo už LW, RW nebo CF či ST atd atd. Když si měním formace, tak jsou tam jen dresy ale není u nich napsané přesně o kterou pozici jde. Jistě, že většina je jasná, ale někdy ne.

díky

Ahoj,

1. Domnívám se že akce se ruší držením R1 + R2, tudíž jak poběžíš pro míč automaticky drž tuhle kombinaci a hráč zastaví.

2. Každý hráč má ve FUT svoji pozici která je daná tím kde hraje reálně. FUT je především o kombinacích a vytvoření ideálního týmu. Ty jsi můžeš sám zvolit kde tvůj hráč bude hrát a následně upravit jeho post tím že koupíš kartičku změny. tuhle změnu uplatni protože hráč který hraje má zálohu a ve formaci ho dáš na křídlo tak se nebude moc ideálně chovat.. stejně jako obránce v útoku atd. Ideální web kde se probírají posty, formace a týmy je www.futhead.com

3. Tuhle formaci a nastavení máš v soupisce přímo před spuštěním zápasu nebo v menu FUTí jsi dáš tým , aktivní tým rozklineš a nastavíš jsi formaci jakou chceš. Následně pak upravíš posty jednotlivých hráčů.

V neposlední řadě je to všechno o tvém herním stylu, jestli lyžuješ nebo kombinuješ, dlouhé balony nebo spíše střelba z dálky. podle toho jsi uprav formaci a hráče :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau nevíte někdo jestli EA dá do te premier league na všechny dresy ty sponzory myslím že taková fifa ještě nebyla aby víc jak polovina týmu v Premier league neměla na dresech sponzory včera jsem stáhl update 1,03 a furt stejné.

Tohle je věc marketingu a všechno záleží jak se EA dohodla s těmi sponzory a jejich uvedení a prezentovaní ve hře samotné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No k těm tréninkům. Nevím jestli to jenom nemůžu najít nebo to tam není, ale nemůžu si klasicky zkusit přímé kopy nebo právě ty rohy což by mi dost hodilo. Ten tréninkový mod je sice pěkný, ale já si chci zkusit svoje vlastní situace bez časového omezení.

Jdi do free tréningu do areny a zmáckni tam, odkud to chceš kopat, šipku nahodu na D-padu

Prosim potřebuji pomoci , chci zahrát pro jednoho hrače TURNAJ ale píše mi to že potřebuji přesně počet hráču z MLS 18 a v zahajovací 11 a náh. Vubec nevím jaké hráče po mě chce :(

MLS je Americká fotbalová liga, tzn, že aby sis ten turnaj ve futu zahrál, musíš mít v teamu 18 hráčů z MLS :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Čau,

chtěl bych se zeptat zda se to někomu stalo také. Na konzoli mám zaplacený ps plus (je to tedy sekundární účet) a pokud chce hrát kámoš na stejné konzoli, ale pod svým účtem, tak FIFA chce cca poslední týden aby si zakoupil ps+ což nechápu, doteď to fungovalo bez problému. Nevíte jestli se zase něco nezměnilo? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau,

chtěl bych se zeptat zda se to někomu stalo také. Na konzoli mám zaplacený ps plus (je to tedy sekundární účet) a pokud chce hrát kámoš na stejné konzoli, ale pod svým účtem, tak FIFA chce cca poslední týden aby si zakoupil ps+ což nechápu, doteď to fungovalo bez problému. Nevíte jestli se zase něco nezměnilo? Díky.

A když tvůj kámoš hraje na svém učtu má nastavený ten kde je fifa jako primární ? Další věcí je aby na tom učtu kde je FIFA byl zaplacený PS+ abyste mohli obra hrát

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A když tvůj kámoš hraje na svém učtu má nastavený ten kde je fifa jako primární ? Další věcí je aby na tom učtu kde je FIFA byl zaplacený PS+ abyste mohli obra hrát

na PS4 už nemůžeš používat plusko na dvou PS jako u PS3, takže pokud ty hraješ na svym a on taky na svym tak mu to nepůjde. Ale, jestli je ten primární účet vyplej tak by to mělo fungovat

omlouvám se za spam..chtěl jsem upravit ten předposlední a místo toho udělal novej...a smazat nejde

Upraveno uživatelem kruta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem až do teď hrál taky anglii 3-4-1-2 a spokojenost, ale včera jsem začal rozjíždět serii A v novém rozestavení 4-3-2-1 a zatím z toho mám taky radost, navíc ta seria A mě celý tým vyšel levněji než jeden hráč z premier league :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Molda22

Hrát FUT na 3 obránce je celkem hazard proti lepším soupeřům nebo rychlejším útočníkům. Jinak pozice CAM je podhrot lepší se uplatní utočníci LK,LP,LU,PU

BPL je nejdražší liga, já chtěl stavět původně Španělsko ale bez hlavních útočníku to nemá smysl.

card15

3 týmy hmm to já se soustředím jen na jeden a uvažuji že udělám ještě repre :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu