Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dobré hry se super grafikou doporučte


PanSony

Recommended Posts

Ahoj chci pro někoho z rodiny doporučit asi 2 hry na PS4, které jsou nejen že slušně hratelné a prostě baví ale hlavně mají výbornou grafiku. Ano dotyčný je prvně hlavně vizuální konzument až potom co ho vtáhne co nejhezčí grafika ho zajímá hratelnost nebo příběh nebo jiné věci. Chtěli jsme kouknou v reálu na některé hry abychom nespoléhali na youtube a tak jsme v prodejnách šli něco okouknout, bohužel bu´d neměli nic nebo jen Driveclub.

Youtube je takové že se tomu endá zcela věřit napříkad GTA 5 tam na PS4 vypadá různě na některým videu , při pohledu v hře z blízka byly textury rozmazané a komprimované, jinde to tolik vidět nebylo, textury ve větší dálce byly v pořádku.

Baví ho závody,akční hr\y,adventury s rpg apod.

Zatím jsme vybírali mezi: Zaklínač 3,GTA 5,Project Cars, nový Batman, Assasins Creed Unity, Bloddborne,Tomb Raider,Metal Gear Solid V: Ground Zeroes,Aline Isolation

The last us ale tam by mu asi nestačila grafika hry

čekáme na mad Max a Until Down jaký bude rcenze apod. Stačí mě 2-3 výborné hry které enjsou vyloženě nehratelné a nezábavné s co nejlepší grafikou aby to prostě pohltilo člověka kterému s elíbí co nejhezčí grafika v hrách.

PS: je rozdíl mezi připojení PS4 nebo XBOXUONE k HDMI nebo HDMI/MHL konektoru v tv?

Děkuju

Upraveno uživatelem PanSony
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud hledas nejlepsi grafiku, tak vybirej jen PS exkluzivity(Driveclub, Infamous, The Order...). Jestli tomu cloveku prijde grafika TLOU malo, tak co sakra dela na PS4 ? Rekni at si koupi PC, narve do nej desetitisice a uziva si to. Uprimne celkem ho lituju, ze si vybira hry jen podle grafiky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro Manoust- s tou grafikou neni to jen o grafice, ale je to prvni vec co vidi a co ho vtahne do hry, proste kdyz to ma realistickou grafiku vic to upouta a zvysi zazitek, proto prvni pro nej je grafika a pak hratelnost apod. Samozrejme ze hra graficky super s chybama a nehratelna a nezabavna je k nicemu a chtit ji nebude. Proto hledam grafiku,zabavu,hratelnost co mu koupit.

Jasne takze vybirat z order 1886,Driveclub,Infamous,Tomb Raider,novy Batman,Project Cars.

Dotaz kdo hrali GTA 5 asi není tak pekný co? Ale zábava super.....

Project Cars se kouknem uvažuju pro nej i pro sebe ale četli jsme nejake recenze a tam nekdo psal super a moc hezka hra a nekdo psal rozmazane hnusne textury, ..............

Tomb Raider super mrknem na něj, těším se až vyjde ten novější bohužel až rok 2016 jen na XBOX vyjde teď nechápu proč.

Kvůli Forze a novému Tomb Raiderovi a Dead Rising 3 zavidím lidem XBOX one ale kvůli tomu ho nechci kupovat.

Dotaz k Infamous First Ligh, máme oba Second Son a je pěknej moc, o First Light jsme četli recenzi uvažoval jsem mu ji koupti je levná ta hra

bohužel lidi tam ipsali že grafika je horší než v Second Son. Hral někdo First Light?

Uncharsted 4 do nej pujdu ja hned jak vyjde uz jej ocekamav bohuzel jeste si pockame min.brezen 2016.

Projdu si tedy ještě videa a vyberu z doporučených 2-3 hry které se budou líbit i graficky aby byl spokojenej, GTA 5 tedy škrtám a

zaklínače taky když na něj nebyl odezva.

Koukal jsem na odkazu na Project Cars vypada to dobře i dkyž deštík je lepší asi v DriveClub, zasmál jsem se všude loga Nvidia a hra to konkrétní video je z PS4 kde je AMD alespon pro konzole si mohly loga Nvidia upustit, to mě pobavilo :D

Děkuju za rady a i za odkaz nekompr.videa zksuim pohledat.

Upraveno uživatelem PanSony
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GTA 5 vynech jestli ti jde predevsim o grafiku. Tomb Raider vyjde na Xko ted, protoze si Microsoft zaplatil casovou exkluzivitu.Mam First Light a potvzuji,ze nema tak hezkou grafiku jako second son. Grafika jako takova je asi stejna, ale je tam takovy skaredy filtr. Zaklinace nemam, ale vypada dobre, jediny problem je padani FPS. Lepsi grafiku nez je v DC v zadne zavodni hre nenajdes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj dekuju. Nevis nahodou co ej tohle za hry

S tim drakem v 0:43

https://www.youtube.com/watch?v=kiLEYegpOP8

a s vikingy

děkuju

PS. no jo Microsoft vytahne penize aby s i pomohl, ach jo škoda že my co máme Sony musíme čekat vypadal super

Upraveno uživatelem PanSony
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic proti The Last of Us Remastered, ale grafika je na velmi dobré úrovni pouze v ukázkách kde zrovna nehraješ, nezapomínej že tohle je pouze remaster a vše co je vylepšeno v této hře je rozlišení a fps kde můžeš přepnout na 30 nebo 60 jinak rozdíl minimální. Hru jsem hrál jak na ps3 tak ps4. Hru jsem si zahrál dokonce je dobrá, ale na ps4 jsou mnohem krásnější hry. Schválně si na youtube zadej tohle --- the last of us remastered ps3 vs ps4 --- pak se mrkni na hry vypsané níže.

Bloodborne

Destiny

Dying Light

Mortal Kombat X

Need For Speed: Rivals

Tomb Raider: Definitive Edition

The Order: 1886

Killzone

inFamous

Upraveno uživatelem Finchmeister
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GTA 5 vynech jestli ti jde predevsim o grafiku. Tomb Raider vyjde na Xko ted, protoze si Microsoft zaplatil casovou exkluzivitu.Mam First Light a potvzuji,ze nema tak hezkou grafiku jako second son. Grafika jako takova je asi stejna, ale je tam takovy skaredy filtr. Zaklinace nemam, ale vypada dobre, jediny problem je padani FPS. Lepsi grafiku nez je v DC v zadne zavodni hre nenajdes.

DC? To bych netvrdil. Mě se víc líbí Need For Speed: Rivals

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu