Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

xbox RGH obaly


Grymaz

Otázka

Zdravim,mam xbox RGH a k nemu pripojene dva ext.HDD ale u jednoho HDD mi jdou spoustet hry jen pres file managera,nejdou spoustet pres obaly(covery) nevite kde muze byt problem? Chtel bych z obou HDD spoustet hry pres obaly,tak nevim jestli je to mozne. Popr.jestli nekdo nemam podrobny navod jak nastavit oba HDD tak,aby sly hry spoustet u obou HDD pres obaly (covery) dekuji za rady:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Je to asi tak,koupil jsem xbox,byl u něj externí HDD hry z tohoto HDD šli spouštět přes File Manager i přes obaly. Pak jsem dokoupil druhý HDD a hry které na druhém HDD jsou tak se dají spouštět z File manager i přes obaly, je asi možné že tím jak jsem nastavoval ten druhý HDD aby tam byly obaly a aby hry se daly spouštět přes obaly tak jsem asi něco nechtěně smazal a teď hry z prvního HDD už nejdou spouštět přes obaly:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Na tom vůbec nic není, jen prostě vyberes cesty ke hrám na HDD, potvrdis, ulozis, a je to, na to nepotrebujes žádné extra znalosti angličtiny!

A pokud si nejsi něčím jistý, koukni na YouTube, je tam plno videí co a jak s RGH a FSD3 a dokonce i v češtině.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu