Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark souls, Lords of the fallen, Bloodborn


Dlady

Recommended Posts

AHoj,

no, já myslím že jako první by byl nejlepší bloodborne. Lords of the fallen je... no trošku mimo, sice to není úplně špatná hra, ale asi bych se do něj nehnal.

Dark souls bych začal od prvního dílu, kterej je o několik tříd lepší než dvojka, ale zase to není na PS4, takže záleží jestli máš kde ho hrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bloodborne jsem jako jedinou hral a 2 x jsem uz rikal, ze proste na to nemam a uz to prdim a nebudu se nervovat. Pro vetsinu tady asi HC hracu to ted bude smesne co reknu. Ja jsem kazdopadne hrdy na to, ze jsem tu hru dohral a ty hodiny nervu za to staly. Na to, ze vetsinu her hraji na stredni obtiznost a nekdy i na easy a jsem rad, ze to dohraju jsem byl rad, ze jsem BB pokoril :) Ja bych zacal BB a pak Dark Souls.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bloodborne jsem jako jedinou hral a 2 x jsem uz rikal, ze proste na to nemam a uz to prdim a nebudu se nervovat. Pro vetsinu tady asi HC hracu to ted bude smesne co reknu. Ja jsem kazdopadne hrdy na to, ze jsem tu hru dohral a ty hodiny nervu za to staly. Na to, ze vetsinu her hraji na stredni obtiznost a nekdy i na easy a jsem rad, ze to dohraju jsem byl rad, ze jsem BB pokoril :) Ja bych zacal BB a pak Dark Souls.

tak tak :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DS2 vysel na PS4 jen v edici, ktera je jezte tezsi /pro novacka urcite/ nez puvodni DS2, takze jestli nemas zkusenost volil bych Bloodborne na prvnim miste, potom DS2 a LotF jen jestli chces... osobne sem hru snad ani nedohral, protoze me unudilal, ale zas hezky vypada :D (na PC, nevim jak na PS4)

u DS2 se ale budes muset spokojit s horsi grafikou..

Upraveno uživatelem th0ca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu