Jump to content
  • 0

Flash karty pro NDS

maxcz
 Share

Question

Cau

Mam NDS lite a hcci se zeptat na nekolik veci

1. Na flash kartu (aspon doufam ze se tomu tak rika) si muzu v pocitaci skopirovat Romku, kterou si stahnu a tu potom hra. Takze si stahnu Custom Robo Arena, skopiriju na memori kartu a tu do flash karty a nintenda. Funguje to takto a dobre. Nebivaji s tim problemi?

2.Na intenrnetu sem si nasel

flash kartu M3 DS Real Pack a taky R4 Revolution. Jaky je mezi nimi rozdil a co ktera umi dobreho. Jakou byste mi doporucili?

Diky

• Answers 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters For This Question

Top Posters For This Question

Recommended Posts

• 0
Tady maj R4 i M3 a i jine (jako EZ-flash) : http://www.vltava2000.cz/gbashop

Vsechno tam je novi a za asi 2000Kc

Na aukro.cz jsou karty taky nove, ale pravda je, ze v uvedenem shopu je velikou vyhodou standardni zaruka na dva roky. Navic s timto obchodem mam dobre zkusenosti jeste z doby, kdy jsem kupoval karty na GBA - prodejce je ochotny poradit a je velmi solidni. Karty R4 a M3 (v packu) ma v nabidce asi pomerne kratce, sam jsem si toho vubec nevsiml.

• 0

^^ M3 DS REAL na gba.vltava2000.cz je balicek s kartou pro prehrani NDS her i GBA her - a je tudiz o 1000Kc drazsi nez R4 Revolution, ktery prehrava pouze NDS hry. Proto jsem vyse srovnaval R4 Revolution s M3 Simple - coz je prakticky totez. Je jen na tobe, zda si chces priplatit tech 1000Kc za podporu GBA her.

• 0
Co rikate na M3 Real za 1800 i s 1GB z nemcka?

Je nova. Jo a ma m3 i anglictinu? Vsude se totis chlubi multi-language a Anglictina tam neni napsana. Asi je standartni ale projistotu se ptam.

Me to moc vyhodne nepripada. Kartu R4 Revolution koupis na aukro.cz uz za 1250Kc a 1GB micro SD za 300Kc.

• 0
Ja furt nevim jestli muzu v R4 prehravat video, protoze u m3 myslim ze jo a to se mi celkem hodi. Casto nekam jezdime tak to chci na cesty!
Jak uz jsem psal M3 a R4 jsou vyrobne shodne karty a co jde na jedne, jde i na druhe. U obou karet se pro prehravani videa pouziva stejny software - Moonshel.

• 0
Aha! Asi sem prehlidl ze to pises. No tak to si asi koupim ten R4. Penize mam a jestli je tak levnej tak to hned beru. Skusim si ho na eBay najit jestli ho nekdo ma. Dik. Jo a ten Moonshel se na tu kartu nejak instaluje nebo na ni uz je?

A poslou mi to z eBay do cr?

Moonshel je obsazen v instalacnim balicku, ktery jen zkopirujes na kartu a on se pak nainstaluje sam. Ja bych osobne koupil kartu radeji na aukro.cz - stoji tam cca 1200-1300Kc, takze s eBayem moc neusetris.

Jinak eBay je aukcni server, takze nezalezi na tom, zda eBay posila do CR, ale zda konkretni prodejce zasila do CR - a to ti pochopitelne nemohu zarucit.

• 0

Jasně seženu. Datum přesně neřeknu, záleží hodně na tom kdy zavřou číňanům jejich fabriky, často se to stává. A cenu taky nemůžu garantovat, ale sám ji šroubovat nebudu. Takže myslim že bude vše ok. Když si vezmeš tu paměťovku k R4, tak bude za 270,- 1 GB a 2GB za 470,- , to jsou myslim si velmi slušný ceny. 512MB se nevyplatí.