Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nejlepší televize k hraní


nohell

Otázka

Recommended Posts

  • 0

Jaké vykreslení pohybu proboha? V tomto případě se u televize jedná o schopnost dopočítávat chybějící mezisnímky pro zvýšení plynulosti obrazu. Jenže těch 200Hz se klidně může týkat pouze PAL rozlišení, což u levnějších modelů je 100% jistota takže to je víceméně k...... Aby to možno použít v reálných podmínkách například při hraní (když už teda jsme v PS4 sekci) musela by to být televize za 40k která to dopočítává ve FULL-HD (popř. UHD).

A pokud bychom se bavili o zapojení televize na PC, tak tam to je úplně v háji protože z počítače ti televize vezme stejně signál pouze do 75Hz.

Ale tak možná, že na Slovensku/Maďarsku to máte jinak.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jak uz tady bylo zmineno nechtel jsem tomu verit ale je to opravdu reklamni trik mezi prodejci. Nedavno jsem mel jeste Lg ktera mela 200hz hral jsem hry typu Battlefield, Fifa atd. zadne rozmazani obrazu jsem nezaznamenal, ted mam Samsung ktery ma 1200hz a je to stale to same.

Co bych u Tv hlavne tesil je Input lag a velikost uhlopricky tot vse.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ohledně input lagu mužu doporučit Philips 55PFS7509/12 FHD 55 je sice pomalejši ve smart menu, ale odezva okolo 10-15ms což u televize je jedna z nejnižšich, je tomu 50w subač, zatim sem sni neměl problem dalšim bonusem je ambilight, jinak pak jedině monitor http://www.cena-vykon.cz/2015/01/30/nejlepsi-herni-monitory/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu