Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter freedom


maraudik

Recommended Posts

caute vsichni,chtel bych se zeptat,tuto hru hraji druhej den a je to fakt pecka,ale i presto je hodne veci o kterych nevim:

1)kdyz mam z nejakyho monstra kost,jak si neco vyrobim?

2)kdyz mam maso,jak se da upect?

3)jak vypadaji,nebo se nazyvaji zivoty?

to je zatim vse,diky za odpovedi (pokud teda nejake budou :P )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) u stanku, kde se prodavaji zbrane jsou dva prodavaci... jeden prodava, nebo vykupuje bezne zbrane a brneni a ten druhy bud vyrobi brneni, nebo zbrane z materialu, ktere mas(kosti, kuze, skalpy, zelezne rudy) a nebo ty prvky muze pridat do nejake tve soucasne zbrane (improve weapon)... takze u toho druhyho chlapka

2)potrebujes BSQ Split, nebo jak se to jmenuje... proste gril, ten co dostanes pro splneni 2 questu... rozlozis ho a grilujes, ale nesmis to maso spalit;)

3)heal je znazorneny zelenou carou nahore, energie zlutou pod ni... tyto ukazatele jsou zobrazene pouze pri plneni questu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj diky,promin,ale tu posledni otazku jsem blbe napsal,cim se ty zivoty doplnuji,diky

pomoci potion('zelena sklenicka'), nebo najdi nekde v prirode bilinky(Herb) ale ty neleci tolik jako potion... kdyz ale zkombinujes Herb a Blue mashroom(bilnky a modrou houbu) vznikne ti potion;)

jinak kdyz si zdrimnes v tvym tabore, ve stanu... doplni se ti healt kompletne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele ja pres RPG moc nejsem...Ale tahle hra se mi celkem libi.Potreboval bych cedet jak je to se soubojovim systemem.Je to na tahy nebo jako ze ja damattack on zautoci a pak jede drak zautoci.A nebo se pri boji volne pohybujeste??Jako v UNTOL LEGENDS...Dik moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to peckova hra a souboj bych rejkl je spis az akcni, ja pouzivam obrovsky mec asi 4 upravovany pomoci vyrezku z ruznych monster... takze tak i vypada ;) a s nim porcuju dracky. Jinak pri boji se daji pouzivat ruzne veci z invertare, jako treba flash granaty, znackovac, sudy se strelnym prachem, nebo pasti a vypada to proste skvele... je tam k dispozici 5 druhu zbrani a to palice, obrovsky mec, 'maly' mec, kus, a kopi a bojovat s kazdym typem zbrani je unikatni...

a vubec cela hra obsahuje spoustu(spis mega) ruznych prvku a ze zacatku bude spis takovou spanelskou vesnici... jenze jak spatrite prvniho draka pochopite o co tady jde 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...

tie hryby zozenies v zadu kde je taky tipek stary on ti nejake da a nejake najdes to som sprav. aj vajce to je este ok mosis pockat ked vyleti tak utekaj hlavne sa najedz nech mas staminu na plne dojdes do jaskyne zabijes ich no velociraptoru a pak ceknes jeho vajce a bez hlavne daj bacha na vcelu a pak bez tama kde si zabil pre monstra 3 velocraptoru a pak okolo kocek tam utekaj su jeble a pak us je to ok : ja som zasekli po tomto ked to sprafis ides na velocirodroma to je us ina husta mlaticka 10 velociraptoru a on stale uteka curak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to zkoušel hrát a asi by mě to bavilo,ale jelikož neumim anglicky tak jsem to moc nepochopil a vůbec nevím co tam mám dělat.......lítal jsem jak magor po mapě,vymlátil všechny ty ještěry co neutekli přes vodu a to je tak asi vše........ :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj normalne O ja us sem lvl 2 a kilujem dracku a monstra taske taske ked budes chciet napisem aj navod na velocidroma posledne monstro na prveho levelu je tasky ale sa sa ma len mohutnu ochranku

Nejlepší by bylo kdyby sem někdo napsal návod na nejtežší questy a hlavně z jaký obludy vzít jakou věc na zbraně!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj normalne O ja us sem lvl 2 a kilujem dracku a monstra taske taske ked budes chciet napisem aj navod na velocidroma posledne monstro na prveho levelu je tasky ale sa sa ma len mohutnu ochranku
hele zdá se mi to nebo se u toho velocidroma neustále objevují nový "bodyguardi"?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu