Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS4 rozliseni ultra HD 4K a 3D zobrazení


fiofionisio

Otázka

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

4k rozlišení ten kabel musí podporovat https://www.tsbohemia.cz/premiumcord-hdmi-high-speed-ethernet-kabel-5m_d167414.html Druhá věc je, že konzole 4k rozlišení dají jen při 30 fps. Pro 60 fps by musela mít hdmi verze 2.0. Nechápu...jak myslíš 3D hry? Jako virtuální realita?

EDIT: míněno pro přehrávání pochopitelně...hry tak možná nějaký upscale

Upraveno uživatelem Smartmax
upřesnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

A hlavně hry ve 4k na PSku ve hratelné formě nikdy nepojednou, vždyť má problémy i s Full-HD a to ani nemluvím o 3D, tam bude situace oddobná, takže jestli to myslím vážně, tak si kup nějákou LEDku od SONY nebo plazmu od Panasonicu a budeš mít pokoj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Podle mne si tazatel trošku plete pojmy.....a doteď nechápu, na co se vlastně ptal.... POkud 3d myšleno virtuální....pak projekt Morpheus...Akorát, že problém PS4 je, že je slaboučká.....a já osobně jsem zvědavý, co na to vznikne. Nějaké spešl hry nejspíše.

4k...pokud hry, tak žádná nepoběží nativně v 4k..na to nemají výkon ani spičkové grafické karty dneška..pokud budeš mít TV v tomto rozlišení, bude se full hd upscalovat na 4k. Efekt je s otazníkem....a může to být spíše novým typem TV než tím samotným přepočtem. Pokud video....PS4 nemá hdmi verze 2.0, takže 4k obrazí, přehraje, ale jen v 30 fps....těch 30 fps platí i pro hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nevím jestli na PS4 ale na PS3 a X360 byly hry ve 3D a třeba takovej Assasins Creed 3 byl opravdu super... plavit se na moři v bouři za zvuku burácení hromu z 600W domácího kina a to celý ve 3D luxus :)

Jinak 4K hry boužel ee, jen video...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak ono je obrovský rozdíl mezi pasivním a aktivním 3D, technologii výroby začínaje, kvalitními elektronickými brýlemi, které potřebují baterku(napájení) a cenou konče. Takže je rozdíl si koupit "3D" televizi v Oukej za akčních 13k a dostat obyčejné plastové brýle - nedej bože papírové a kvalitní televizí za 50k. Ale pokud se bavíme o hraní na PS4 tak to bude asi buřt.

Měl jsem možnost vidět obě verze a v porovnání to je nebe a dudy a to mi prodavač ukazoval pitomé demo. V každém kvalitním elektru mají obě verze k porovnání.

Smartmax: Na ten morpheus jsem taky zvědavý, ale jsem k němu trochu skeptický, no uvidíme co z toho nakonec vznikne, ale jedno vím jistě - pro oči to asi nebude to pravé ořechové, aspoň budou mít oční doktoři větší kšefty.

Upraveno uživatelem Assassin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Já si taky kupuju 4K,ale propojím to s PC,protože PS4ka tohle rozlišení nedokáže už je zastaralá.:)

Co se týče her, tak i PC musí být alespoň s GTX 980, ideálně Ti....a ani ta to ještě nedá všude s prstem v nose, tak jak má být...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Co se týče her, tak i PC musí být alespoň s GTX 980, ideálně Ti....a ani ta to ještě nedá všude s prstem v nose, tak jak má být...

To máš pravdu,bude to potřeba dost prověřit,protože to chci na toho Bakalova husitu Kingdom deliverence.

[h=2]Plánované datum vydání[/h]

  • Act I – konec roku 2015
  • Act II – podzim 2016
  • Act III – léto 2017
  • Takže tomu podřizuji i koupě nového PC,přece nebudu riskovat,že to koupím a už to nebude dostačovat,když Vávra tvrdil,že má nejrychlejší PC na světě.Taky chci at to běhá na 4K,ale až to vyjde.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zdravim ja zatim zustanu u sony braviji mam ji uz od roku 2008 a fachci a 3playstation a vita a dve pspcka a nutbuk s linuxem pet let mam linuxe ubuntu tem

:) dve pspcka mam opcas hrajeme ad hoc mode hrajeme s kamosema,

moje dceruska a neter ty jsou 2playstation slim maji svuj pokoj:psp:

Upraveno uživatelem WALS OF JERICHO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu