Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Audio na PS3 - repro, sluchátka, headsety,...


tatman17

Otázka

  • Odpovědi 263
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

na tv jsem si nasetril protoze jsem mel starou CRT a proste k hrani next gen konzoli je HD telka potreba, ale zvuk uz tak dulezitej neni rikam, ze s tema redstarama sem byl vic nez spokojen jen skoda ze odesli

+5000 za zvuk je pro me vyhozenej peniz za to mam 5 novejch her na psko =)

jinak sem koukal na avmanii na hodnoceni a tyhle dostali v kategorii zvuk 8,6 z 10 co na ne rikate ?

http://www.alza.cz/logitech-z-320-cerne-d138129.htm

edit: chtel bych neco v pomeru cena vykon max. do 2000 co by ste mi poradily za tu cenu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Omg vy ste fakt kostata koukam ! rikam ze nechci 5.1 ani 2.1 =D pokud nejste schopny poradit to co chci tak raci nepiste asi nechapete porad, ze nepotrebuju extra kvalitni zvuk. Ten co je v TV je na p_cu tudiz chci neco lepsiho co ma basy a da se to poslouchat zadny 5.1 si tady po pokoji rozmistovat nechci

takze jeste jednou jasna otazka: Jaky jsou nejlepsi mozny 2.0 repraky v pomeru cena/vykon maximalne do 2000 ?

dekuju =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Basy z repracikov 2.0? To som teda tiez nezral :D Vsak aspon 2.1 hladaj, omg...:D

EDIT: A to s tym zvukom mas podobne, ako je obraz z HD konzol na CRT a HDTV...5.1 priestorovy zvuk dava iny zazitok, ci uz z filmov, alebo hier. Neviem, ci si este nepocul plnohodnotny 5.1 pri filmoch, resp. v hrach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Co ti mam dat tip na tie chrastitka??? Vyvaruj sa ich!!! To su repraciky k PC na kancelarske ucely a nie k TV!!! OMG, vsak sa spamataj...

EDIT: Ked nechces 5.1, tak minimalne 2.1...napr. http://www.alza.cz/reproduktory-genius-sp-sw-v2-1-1250-36-w-d94828.htm zaujimavy obchod, na druhej strane to iste v inej cene :D http://www.alza.cz/genius-sp-sw1250-v2-1-d163349.htm ....iste by sa naslo este viac, treba si pohladat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Co ti mam dat tip na tie chrastitka??? Vyvaruj sa ich!!! To su repraciky k PC na kancelarske ucely a nie k TV!!! OMG, vsak sa spamataj...

To asi odpovidas spise uzivateli Michal7

Basy z repracikov 2.0? To som teda tiez nezral :D Vsak aspon 2.1 hladaj, omg...:D

nenech se zmylit ale ke kvalitnimu poslechu hudby se nepouzivaji 5.1 veci ale 2.0 sloupy, a vez ze z nich basy dovedes vytahnout skvele ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
nenech se zmylit ale ke kvalitnimu poslechu hudby se nepouzivaji 5.1 veci ale 2.0 sloupy, a vez ze z nich basy dovedes vytahnout skvele ;)

"Sloupy" za 1000 Czk??? Citaj poriadne, ze o com sa tu bavi.

P.S priestorovy 5.1 zvuk je priestorovy 5.1 zvuk...k tomu nie je co dalej dodavat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To si robis srandu? :D tak ja mu dam odkaz na dobre a vcelku lacne repro 2.1 - drevene http://www.alza.cz/genius-sp-sw1250-v2-1-d163349.htm a ty to zabijes niecim horsim :D V prvom tvojom odkaze je rozsah od 150Hz - dost malo na basy a v tom druhom od 100Hz - tiez malo, drahsie, absencia dreveneho subwooferu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
"Sloupy" za 1000 Czk??? Citaj poriadne, ze o com sa tu bavi.

P.S priestorovy 5.1 zvuk je priestorovy 5.1 zvuk...k tomu nie je co dalej dodavat.

Mluvil jsi obecne o "repracikoch 2.0", k tomu se vazal muj koment. Jestli ty si basy spojujes jen s nutnostim mit subwoofer zvlast (2.1, 5.1, 7.1 ....) tak ja tedy ne. a k te cene... psal pak ze max 2k, a pri trose stesti se daji za 2k na inzerat nekdy sehnat zajimave veci. Je uz na nem, jak moc se v tom hodla vrtat. KAzdopadne v otazce prostoroveho zvuku se s tebou nehadam, tam opravdu neni co resit...a vubec, ja se neminim hadat ani v nicem jinem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no ja nevim.. jestli chce kvalitnejsi repro tak mu porad nabizet ty "pocitacova chrastitka" jak rikate... :wohow:

mrkni napr. sem http://kytary.cz/zvukova-technika/studio-recording/studiove-monitory/aktivni-monitory/ myslim si, ze kterykoli z techto repro napr. m-audio, budou o dost zvukove kvalitnejsi nez ty "pocitacove 2.0" treba od logitecu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já řešil taky problém se zvukem, zvuk z TV už mi lez krkem... chtěl jsem nějakou sestavu 5.1 s optickým vstupem a za dobrej peníz.. Narazil jsem na sestavu JVC není to nic novýho, ale stálo mě to 3000kč v kamenným elektru a má to HDMI vstupy, 2x optickej vstup, pobere to přes usb mp3 apd.., má to přípojku na iPod a celkovej výkon 360W... Mrkněte sami, tady jsem našel nejlevněji..http://www.elektromarket.cz/katalog/zbozi/vyprodej-zbozi/audio---video_6794/domaci-kina_7014/kompletni-sety-s-prehravacem_7015/produkt/th-l1-domaci-kino-jvc Já to můžu jen doporučit. Divim se, že jsem se o tomhle nedozvěděl dřív a myslim, že nejsem sám, tak snad to některým z vás pomůže..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim nevim jestli to sem patří ale dostal jsem nápad tak se potřebuju poradit chci si koupit setavu 5.1 a propojit s ps3 ale repra nemají optical audio tak mě napadlo jestli by to šlo takhle:

ps3 a telku mám propojenou hdmi kabelem

hdmi vede 5.1 zvuk tak mě napadlo jestli neni nejakej rozdělovač zvlášť video a zvlášt audio s koncovkou hdmi že bych obraz zapojil do telky a zbytek do repráků.

Edit:ještě mě napadlo mám dvd přehrávač s optical audio i 5.1 cinchema takže :

z ps3 skrz optical audio do dvd a z dvd do repráků půjde to já bych řekl že ano ale potřebuju doporučení odborníka děkuji.

KZrB0-025ce4a032d8895eaefedff9a6209829.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravim,

Koupil jsem domácí kino Samsung Home Theater HT-X720, hodně ho používám na hudbu z iPhonu ale chci ho propojit s PS3 nebo TV poradíte mi?

Díky

Stačí dokoupit optický kabel.

zdRAVIM tak kdyz uz se s tema headsetama seru slo by do tohodle: http://www.softcom.cz/produkt/adapter-usb-/-audio2x-stereo-jack-35mm-c-media-chipset/?flist=1 reprach a mikrofon?? pripadne co bych mel v ps3 nastavit ?

Pokud to není zařízení plug and play PnP, tak to nerozchodis.

Zdravim nevim jestli to sem patří ale dostal jsem nápad tak se potřebuju poradit chci si koupit setavu 5.1 a propojit s ps3 ale repra nemají optical audio tak mě napadlo jestli by to šlo takhle:

ps3 a telku mám propojenou hdmi kabelem

hdmi vede 5.1 zvuk tak mě napadlo jestli neni nejakej rozdělovač zvlášť video a zvlášt audio s koncovkou hdmi že bych obraz zapojil do telky a zbytek do repráků.

Edit:ještě mě napadlo mám dvd přehrávač s optical audio i 5.1 cinchema takže :

z ps3 skrz optical audio do dvd a z dvd do repráků půjde to já bych řekl že ano ale potřebuju doporučení odborníka děkuji.

DVD si musíš odzkoušet, jak ti máme poradit, když sem nedáš foto back panelu toho co už máš. Pokud budeš kupovat 5.1 sestavu podívej se aby měla HDMI vstup a výstup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Stačí dokoupit optický kabel.

Pokud to není zařízení plug and play PnP, tak to nerozchodis.

DVD si musíš odzkoušet, jak ti máme poradit, když sem nedáš foto back panelu toho co už máš. Pokud budeš kupovat 5.1 sestavu podívej se aby měla HDMI vstup a výstup.

a jak to poznám ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu