Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Začátečník zatím bez X One


djbrouk

Otázka

Zdarec,chci si koupit X one s hrou ke stažení a mám pár otázek(omlouvám se za neznalost:))

Po zakoupení a zapojení musím vytvořit nějaký účet přes xbox,ten se navazuje na x live nebo microsoft?

Pro stažení dané hry v krabici stačí x live nebo musím mít gold?

Co mám nastavit v mém x boxu -nějaký my home nebo něco jiného(jená se mi o sdílení se synem do budoucna,ale již bydlí jinde)

Co je digital voucher,account,a vše co se týká stahování full her za peníze?

Jistě jste znalci,tak díky předem za osvětu,a ještě jednou se omlovám za neznalost.:thx:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

čau to co říka jarda je blbost sám mám ps4 a pomalu začínam litovat sice jsem ps4 pořizoval kvuli her jako uncharted a podobně a hry jako forza mě moc neberou ale s ps jsou same problémy (loupací páčký a podobně) nehledě na to že zlaté členství xboxu je daleko výhodnější než to od sony to co tam sony cpe za hry zadarmo to je na ostudu a na xboxu každy měsíc nějaka AAA hra. A k tvým otázkam vím jenom že na stažení hry v krabici nepotřebuješ gold ale jak píšu ten gold se určitě oplatí dá se tady na foru sehnat kolem 800kč na rok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Souhlas.Ja mam obe konzole a ps4 jsem zapl jen kvuli bloodborne.Na zapnuti ps4 nemam moc duvod a hlavne me vytaci ten hluk co ps4 dokaze.

V tom případě máš vadný kus nebo na špatně odvětrávaném místě. Mě žádný velký hluk nevydává.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Djbrouk:

1) Ano je potreba zalozit Live ucet (ale pokud uz mas Microsoft ucet, tak se prihlasis pod nim), jinak vytvoreni je otazka asi 3 minut

2) Pro hrani a stazeni neni Gold potreba (ale zase diky nemu dostavas kazdy mesic hry zdarma coz si myslim pri cene 72 Kč/mesic je velmi vyhodne)

3) ohledne sdileni mrkni na http://xboxweb.cz/sdileni-her-u-xbox-one/

4) ohledne nakupovani her na Live mrkni na http://xboxweb.cz/nakupovani-na-live/

PS: tech kecu ohledne "ONE si nekupuj" si nevsimej, to muze napsat akorat ubreceny troll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu