Jump to content

Aurora


Grymaz
 Share

Recommended Posts

Zdravím,mohl by mi prosím někdo poradit,kde v Auroře zapnout větrák? Vím,že to jde nějak přes Dashlaunch ale vůbec netuším kde. Dám File Manager,Apps tam najedu do Dashlaunch ale dál nevím kde tam najít spuštění větráku.Sice ho zapínám ve FS3 ale po každém zapnutí konzole už v Auroře větrák nejde a pokaždé ho zapínat přes FS3 je asi zbytečné,tak bych rád nastavil v Auroře ať běží při každém zapnutí konzole.Pokud někdo poradí,tak prosím nějak podrobněji kde v Auroře najdu to spuštění větráku,jsem začátečník,takže potřebuji podrobněji,děkuji :bash:

Link to comment
Share on other sites

  • Junior Moderators

V Aurore vetrak nezapnes, spuštění Dashlaunch, zmackni myslim 2x RB na ovladaci, vyber 2 položku odshora (Info) a tam nastasvis teploty a ventilátor, najed na něj až bude zelený čtvereček, sjed dolů a dej Save ať se ti uloží nastavení, pak vyjedes ven zmáčknutí B.

Ventilátor pojede automaticky po zapnutí konzole.

Jinak se ventilátor zapíná automaticky pokud dojde k překročení nastavené teploty takže je zbytečně aby ventilátor stále běžel.

Link to comment
Share on other sites

Dekuji moc za radu,akorat teda kdyz jsem nezaskrtl ten zeleny ctverecek a mel jsem u vseho nastaveny 72 tak pak pri hrani mi naskocily teploty az na 76 ale vetrak se automaticky bohuzel nespustil. Tak jsem pak zadkrtl zeleny ctverecek a vetrak mi jede na 40 akorat teda jede porad,ale teploty i pri hrani se udrzuji okolo 60 stupnu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy