Jump to content

Battlefield 4 vs. Hardline vs. Bad company 2


forlanek
 Share

Recommended Posts

Můžete sdílet vaše názory na tyto Battlefield hry? V minulosti jsem miloval Bad company 2 ale online teď už skoro nikdo nehraje tak jsem pořídil BF4 ale ten mě opravdu zklamal, je to vše takový přeplácaný, nepřehledný a i po internetu si hodně lidí stěžuje. Nyní uvažuji že zkusím Hardline, ten podle videí vypadá příbuzněji s Bad company 2. Dík za názory

Link to comment
Share on other sites

Nevím no.. BF4 je asi TOP ale bohužel jen na PC/PS4 a XONE - prostě na starý generaci je to úplně o ničem. Jinak mě to přišlo maximálně přehledný třeba oproti BF3.

O Hardlinu taky uvažuju ale pro tebe na PS3 (pokud teda máš trojku, ale podle sekce asi jo) bych to nedoporučoval. Když jsem viděl doprasený BF4 pro starý konzole, tak Hardline musí být katastrofa. Já hrál betu na PS3 a hrůza ale byla to beta že jo... Já bych ti doporučil tak Destiny, jinak už na PS3 nemá žádná nová střílečka cenu....

Link to comment
Share on other sites

Jasný hrál jsem dost dlouho Battl4 na x360 a prostě ten počet hráčů je na ty velký mapy úplně nereálnej. Zvlášť v Conquestu se třeba stane že pár minut jen tak pobýháš a vyhlížíš komu bys ustřelil hlavu :D ale jako zkusit to můžeš jak jsem psal tak mě battl4 i na starý generaci zabavil na hodně dlouho.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 3 months later...

Hardline momentálně hraju na PS3. Už finišuju platinu v multaku. Single není špatný, to policejní prostředí je fajn. Příběh průměr. Dokonce to ani nebylo moc krátký, v rámci žánru, ale to asi bylo tím, že jsem při prvním průchodu dělal většinu trofejí. Druhej průchod na nejvyšší obtížnost byla otázka chvilky a znovuhratelnost nulová, ale s tím se ani nepočítá.

Mulťák mě ze začátku nebavil, ale pak chytl (zhruba v tu chvíli, kdy mi to začalo konečně jít :-). Akorát mám strach, že jakmile dodělám platinu, tak už mě to nepotáhne. Zrovna je na storu v akci za 136 Kč, což mi sejří a i DLC postupně dávali zadarmo, nic jsem nestihl :D.

 

EDIT: sorry, teď teprve vidím, že to je Květen :DD. Hledal jsem lidi co to hrajou a narazil na tenhle topic....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy