Jump to content

phoenix933

Members
 • Content Count

  106
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  100%

About phoenix933

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nechce se se mnou nekdo pustit do zombiku v COD IW?
 2. phoenix933

  Battlefield 1

  Pokud si dostal nějaký skin na zbraň, tak v Customize loadout na zbrani na kterou máš skin dáš "trojúhelník" a kromě jiného je tam možná změna vzhledu. Nejsem si teď jistý zda to jde nastavit ze seznamu zbraní nebo ji musíš mít equipnutou.
 3. A ja ho bohuzel nikdy nehral. Ale nechci to kupovat s tim novym dilem, ten me nelaka
 4. Zdarec, neexistuje nějaká stránka, kde by člověk zjistil kolik hráčů aktivně hraje v jakých hrách multiplayer? Někdy bych se rád pustil do něčeho staršího, ale nechci koupit a pak zjistit, že je hra mrtvá. Např. COD MW remastered nebo Advanced Warfare. Teď hraju BF1, ale mám radši komornější mapy, tak se poohlížím po čem sáhnout.
 5. Tak pokud budeš mít vybraný hry, tak je nákup otázkou chvilku a stahovat to budeš muset stejně až ji budeš mít doma. Jedinej problém je, že bys teď mohl prošvihnout nějakou cenovou akci na hru, kterou chceš... Tím samozřejmě neříkám, že by se s nákupem přes web nemohlo něco udělat :-)
 6. Řešení neznám, ale taky jsem přes web měl problém platit. Taky jsem zkoušel paypal, kreditku, normální kartu a nic. Nicméně přes PSka mi to vždy normálně fungovalo a pokud si vzpomínám, tak přes PSka to snad ani nechtělo kontrolní kód.
 7. phoenix933

  PS4 Pro

  Po skoro 14-ti dnech, kdy jsem poslední víkend hrál poměrně dost, nepociťuju žádný extrémní přehřívání nebo hluk. Moc her jsem tedy nezkoušel, pouze Shadow of Mordor (má patch na PRO) a Neverwinter. U obou her podobná teplota a podobný hluk. Pouze ta mechanika, stejně jak tu někdo psal, tak při tichých scénách nebo nižší hlasitosti je slyšet. Takové lehké cvakání, jakoby ten disk pořád roztáčela a zastavovala.
 8. phoenix933

  PS4 Pro

  Ja taky včera večer přivezl a zkoušel jsem Shadow of Mordor, stahnul se patch a jak seznam sliboval, tak je možnost nastavení grafiky. Hral jsem asi jen půl hoďky, ale konzole je tichá. Akorát při stahování patche jsem pořád slyšel disk v mechanice a bál se, že je to větrák. Po té půl hodince byla přední část studená a zadní poměrně teplá.
 9. phoenix933

  PS4 Pro

  A zaznamenal již někdo zprávy o vyprodání PS4Pro u nás? Je to sice už za pár, ale předobjednávku nemám a čekal jsem alespoň na nějaké první dojmy po uvedení. Obyč PS4 nemám a rozhodně nechci čekat do Nového roku, však na té PS3 už nemám co hrát EDIT: a tak nějak jsem ještě doufal, že bude nějaký bundle, ale zatím ticho po pěšině.
 10. PS4 Pro se podle mě vyplatí i bez 4K telky ;-)
 11. Hardline momentálně hraju na PS3. Už finišuju platinu v multaku. Single není špatný, to policejní prostředí je fajn. Příběh průměr. Dokonce to ani nebylo moc krátký, v rámci žánru, ale to asi bylo tím, že jsem při prvním průchodu dělal většinu trofejí. Druhej průchod na nejvyšší obtížnost byla otázka chvilky a znovuhratelnost nulová, ale s tím se ani nepočítá. Mulťák mě ze začátku nebavil, ale pak chytl (zhruba v tu chvíli, kdy mi to začalo konečně jít :-). Akorát mám strach, že jakmile dodělám platinu, tak už mě to nepotáhne. Zrovna je na storu v akci za 136 Kč, což mi sejří a i DLC postupně dávali zadarmo, nic jsem nestihl :D. EDIT: sorry, teď teprve vidím, že to je Květen :DD. Hledal jsem lidi co to hrajou a narazil na tenhle topic....
 12. Přesně tak, hru i DLC jsem koupil a stahl na dvou různých účtech a na třetím hraju ;-)
 13. Hru stahneš z "Universálního účtu" ze svojí i kamarádovo PSky a hrát poté půjde z "Muj ucet" i "Jeho ucet" ;-) Jinak pro placky to neplatí.
 14. To je neskutečný, jak jsou nektěrý lidi líný... http://console-forum.net/tema/160939-co-to-je-slot-psn-her
 15. u dvojky je to dost podobný, u multiplayeru jsou tam asi dvě trofeje ;-)
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy