Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Aktualizace windows


Grymaz

Otázka

Zdravím,chtěl jsem se zeptat,teď mám Win 8 ale mám vyplé aktualizace a to z toho důvodu,že když jsem měl aktualizace zapnuté,tak se mi nainstaloval Win 8,1 a v tom mi vůbec nešlo tisknout a tisknu celkem často. Pak jsem zase zpět nainstaloval Win 8 a tiskárna zase v pohodě tiskla,ale samozřejmě jsem musel vše zálohovat a celé dát do tovarního nastavení což mi způsobilo nemalé problémy,pač mám v NTB spoustu fotek a jiných věcí na zálohování a už to ani nemám kam zálohovat,proto bych nerad,když spustím aktualizace,aby se mi zase nainstaloval Win 8,1 a nešlo tisknout,nebo teď už by se možná i nainstaloval Win 10 a taky nevím jestli by šlo ve Win 10 v klidu tisknout. Chápu,že Win by se asi měl aktualizovat,ale zase abych to pak musel vracet do Win 8 aby šla tiskárna to se mi moc nechce.Má někdo zkušenosti s Win 8,1 a tiskem? Jestli si mám v klidu zapnout aktualizace nebo si je radši zapínat nemám? Děkuji za názory a za rady:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu