Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Rise of the Tomb Raider


basildon

Recommended Posts

Tak myslim ze se jim to povedlo. Co se tyce grafiky, tak ta je v nekterych lokacích fakt uzasna, když si vezmu na jak starym HW to jede. Doufam ze i pribeh bude stat za to. Jsem teprve kus od zacatku a myslim ze to bude jedna z her po dlouhe době co dojedu az do konce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě je ta grafika strašná :blejt:.

Od doby co jsou na trhu next-gen konzole tak hry na staré konzole vypadájí hůř než když hry vycházely jen pro X360 nebo PS3. Zkusil jsem si zahrát pro porovnání COD4: MW, Alan Wake, Gears of War 2 a myslím že vypadají lépe než odpady typu - Forza Horizon 2, Shadow of Mordor, WRC5, Metal Gear Solid V, Rise of the Tomb Raider. Je to samozřejmě úmyslně, tak neříkejte že se jim to povedlo udělat :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky za odpověď...už to pařím...chci se zeptat ještě na pár věcí..

1)v průměru asi po 3hod souvislého hraní se hra vždy sekne...stává se to někomu? nemám to s čím porovnat, abych vyloučil zda to není jinou hrou...

2)jde se nějakou inteligentní cestou dostat zpět k věcem, které mají oříznutou cestu cut scénou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no aktualizaci hry jsem stáhl...respektive neměl jsem ani na výběr..hra mi to nabídla sama před spuštěním ..vyřešeno..nevím jak..dělalo jen na začátku

hra dohrána..pecka..jsem nadšený... :) jen boss byl hodně ýzy...a to sem valil survivor rider

Upraveno uživatelem krtek6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu