Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Call of Duty: Black Ops 3


tofi

Recommended Posts

uz jsem to hral. mels pravdu, hra se instalovala, ale nejak jinak nez jsem zvyklej. :) zvlast se instaloval MP a zvlast kampan. neskutecne me serou ty filmecky, co se nedaji hned odmacknout a vubec se mi zda, ze se na vsechno dlouho ceka. jinak hra mi pripada uz roky stejna, jen jiny mapy, zbrane a ficury :). nehodnotim singla, protoze jsem ho nikdy nehral. uz by taky mohli pridat do nabidky MP, ze chci hrat proti pratelum, nejak mi to pripada zazivnejsi nez v jednom tymu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Croft: Nejspíš si hry neviděl a neznáš odpověď.

Mám jen BF4 a zajímá mě to jestli už je tam posun. Prosím hral někdo tady na PS4 oboje hry a odpoví mi na rovinu? Sami dobře víte že dle videii je to prostě neobjektivní. Ti co hráli obě hry na PS4 snad odpoví rozumně ;-) díky

Upraveno uživatelem Krabbio
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Prosím vás neviete mi poradiť prečo keď hrám multiplayer a mám splitscreen tak obraz je po krajoch orezaný . Nieje teda na celej TV. Pri iných hrách sa mi to ešte nestalo a dosť ma to rozčuluje, pretože všetko je tým pádom menšie. prikladám aj foto. Vopred ďakujem

post-73835-14687190426488_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu