Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

zaloha NAND?jeste otazecka....


bykk

Otázka

Cau,nasel sem na psp.novinky.org neco o zapisu pres USB do flash 0/1/2/3 - ze se muze bricknout,ale ani pandora to nespravi.....(ja mam 3.71 m33-2 slim)-zatim se mi nic nestalo,ale uz na Ms kopiroval,chtel bych se zeptat co zn. to zapis do flash?-jako normalni kopirovani souboru na Ms nebo co??A pisou ze se radeji pro jistotu,nez se neco stane ma udelat zaloha NAND.Pujde mi na mem fw. vytvorit zaloha NAND a nejak ji zkopirovat(zalohovat) do PC??Moc sem to nepochopil tak sry..... http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/view.php?cisloclanku=2007100010

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

zapis na flash je kopírování souborů do flash pamětí pspčka(0,1,2,3)

zalohu uděláš pomocí UNbrickeru V3 přes pandoru...zaloha NAND má asi 67mb

NAND je kompletní zalohování celýho psp nebo-li zaloha všech flash pamětí psp čka

možná že se dá udělat zaloha i jinak než přes pandoru...ale já newím jak eště jsem jinak nezkoušel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jo a jeste dotaz:takze kdyz normalne budu z PC kopirovat do PSP soubory tak se PSPcku nic nestane a updatovat na 3.71 m33-4/3 jde i bez pandory nebo ne,?cet sem ze jo ale psalo se ze u originalni ze staci stahnout,dat do nejaky slozky,prejmenovat EPBD-nebo co ja vim,atd....blablabla ale o cf ani zminka tak nvim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu