Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP Flash games tutorial by sensei


sensei

Recommended Posts

  • UPOZORNĚNÍ: Aby hry fungovaly, je nutné mít v PSP přístup na NET ke spuštění Flash Playeru!!!
  • Ti co mají CF si jej mohou zapnout v Recovery Menu

Jistě má každý z nás na netu nějakou tu oblíbenou on-line hru typu yetti sports aj.

Proto Vám přináším možnost si tyto hry zahrát i na svém milovaném psp :psp:.

Co budeme potřebovat?

  • PSP s přístupem na internet
  • Prohlížeč Mozilla firefox

1) Takže začni tím, že si vyber server s on-line hrama. Já si vybral www.miniclip.com

1578580,30-12-2007_13-11-45.jpg

2) Vyber si hru a otevři (Já si vybral Snow-Fight), nyní počkáme až se hra kompletně načte

1578574,30-12-2007_13-12-04.jpg

3) V prohlížeči Mozilla firefox klikni nahoře vpravo na Soubor->Uložit stránku jako...

1578570,30-12-2007_13-12-11.jpg

4) Klikni Uložit: ''Webová stránka, kompletní''

1578568,30-12-2007_13-12-15.jpg

5) Nyní vyber kde se to uloží a potvrď

1578565,30-12-2007_13-12-18.jpg

6) Potom si najdi místo kde sis hru uložil, já si hru stáhl přímo na plochu - je to jeden odkaz a složka s obsahem

1578563,30-12-2007_13-12-27.jpg

7) Teď si složku s obsahem hry otevři, ůplně posledním souborem by měl být kořenový soubor ve znění: název-hry.swf

1578562,30-12-2007_13-12-36.jpg

8) Připoj PSP a soubor překopíruj na ROOT

1578560,30-12-2007_18-57-53.jpg

9) Hotovo, PSPčko odpoj a zapni Flash Player, je v oddíle Settings->System settings

>>> Flash player se dá aktivovat i v Recovery menu>Registry Hacks>Enable Flash Player

1578557,30122007456.jpg

10) Zapni prohlížeč

1578546,30122007457.jpg

11) Klikni na horní řádek

1578541,30122007458.jpg

12) Zadej cestu k souboru a potvrď, hra by se měla kompletně bezproblémově načíst

1578533,30122007459.jpg

Doufám že jsem vám tímto tutorialem udělal alespoň malou radost a pomohl 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 72
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tutorial je v pohode..ale moh si ty obrazky trochu upravit a dat je normalne..aby se na ne pro zvetseni nemuselo klikat..

mohl no..ale já to screenoval přímo v pc a mám rozlišení 1650x1080, proto když to oříznu a hodím přímo do topicu tak to je moc velké a zas když to zmenším tak to ztrácí kvalitu a nejde to pořádně vidět..proto si myslím že je nejideálnější tato varianta :P;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

slo by takhle spustit i ??
www.naruto-arena.com

JEstly jo tak by to bylo paradní :) ale tam se to otvira zvlast takze nevim jak to mam ulozit....

tak to nevím, taky nevím jak to uložit..upozorňuji že to musí být klasická flash hra ve stálém okně..hry ze serverů www.webhry.cz www.superhry.cz atd ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2sensei

Jen sem se chtěl zeptat proč píšeš, že PSP musí mít připojení na net, pokud máš CF tak si Flash player aktivujes v Recovery ne???:blink:(aspon já to teda tak udělal a funguje to...:roll: )

ale jsou tu taky lidi kteří CF nemaj víš..ti chytřejší s CF to můžou vyfišovat přes Recovery menu..:psp::) snad chápeš co tím chci naznačit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ve firefoxu se ale některé hry otevřou jen jako nové okno není tam to horní menu jak to uložit ?

Bud dej Ctrl+S nebo klikej pravym tlacitkem tam, kde neni obraz ty hry a za chvili ti to najede a das ulozit stranku jako...

2sensei: Oki:)chápu...A taky chválim...:)konečně pořádnej přehlednej návod(sice sem to už znal dřív ae ttvuj navod je:) )

Jo a podařilo se mi rozchodit jen pár her...:psp:Nekery ten prohlizec v PSP proste nevezme...ja ted nwm jakou to pise chybu...:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bud dej Ctrl+S nebo klikej pravym tlacitkem tam, kde neni obraz ty hry a za chvili ti to najede a das ulozit stranku jako...

2sensei: Oki:)chápu...A taky chválim...:)konečně pořádnej přehlednej návod(sice sem to už znal dřív ae ttvuj navod je:) )

Jo a podařilo se mi rozchodit jen pár her...:psp:Nekery ten prohlizec v PSP proste nevezme...ja ted nwm jakou to pise chybu...:roll:

mě zatím šly hry všechny (mám CFW 3.71M33-4 :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě zatím šly hry všechny (mám CFW 3.71M33-4 :) )

Ja mám 3.52 M33 a Tu chybu to píše: There is not enought memory. Close a tab or go to (Tools) > (Settings) > (View Settings) and set (Conserve Memory) to (On). The (Conserve Memory) feature may help in some cases.

A i když to zapnu tak to taky nepomůže...Asi ty hry sou moc velky na Flash playera prohlizec...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mám 3.52 M33 a Tu chybu to píše: There is not enought memory. Close a tab or go to (Tools) > (Settings) > (View Settings) and set (Conserve Memory) to (On). The (Conserve Memory) feature may help in some cases.

A i když to zapnu tak to taky nepomůže...Asi ty hry sou moc velky na Flash player...

nn..je dobré když před hraní vymažeš cookies a cache...pak by to mělo jet bezproblemu...zkus uvidíš:psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu