Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Beyond: Two Souls


flesh light

Recommended Posts

post-74004-14687189940186_thumb.gifhttp://www.jrc.cz/hra_ps4_beyond_two_souls

pouze ANGLICKY

libcenko

https://store.playstation.com/#!/en-cz/games/beyond-two-souls/cid=EP9000-CUSA00513_00-GBEYONDTWO000001?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_term=ps%20store&utm_campaign=PX+-+PlayStation+-+Brand+-+Czech+Republic&EMCID=GM300000_store

turecky,polsky,francouzsky,holandsky,anglicky

libcenko to jsi si vymyslel,protože tam čeština nikde není ani na odkazu ani na JRC ani digitálně ke stažení ani na PSstore.Vůbec tam češtinu nikde NEMAJÍ.

Nicméně jsem to stáhnul a čeština NENÍ.

Upraveno uživatelem flesh light
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:-D

Stáhl jsem si to z cz PSstore hned jak to vyšlo. A mám to s cz titulky.

Nějaký JRC mě nezajímá. Říkám ti to jako uživatel a hru mám už dohranou. Komplet je s cz titulky!!!

..ukázka z menu: post-69178-1468718994205_thumb.jpg

Upraveno uživatelem drak3go
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • Moderators
Dobrý den,

ani v Českém PS store nejsou české titulky

pro tuto hru Beyond: Two Souls

S pozdravem

Tomáš Jančařík

Sony PlayStation podpora

Česká republika

Můj dotaz :

...." Chtěl jsem se zeptat hra Beyond: Two Souls má být v češtině?....

Jako nic proti, ale jsi vážně kus ignoranta. Ne jednou se to tu řešilo, že česká podpora stojí upřímně za vyliž pekáč a i přes to, že ti tu píšou vlastníci hry, že ty CZ titulky tam prostě JSOU tak vyloženě musíš dokazovat, že to pravda není a CZ podpora, která absolutně netuší která bije to korunuje takovou odpovědí [emoji2]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Bohužel nepsal z kterého store ji stáhnul, ale vzhledem k jeho dřívějším dotazům jak používat paypal a amazon kvůli předplaceným kartám bych soudil, že hru stáhnul z US psn tak to pak těžko může mít hra CZ titulky že jo. Navíc proč by měl někdo tu potřebu si tu dělat srandu, že ty titulky tam jsou když by nebyly....

A necituj předchozí příspěvky [emoji6]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

saixx Oni jsou placený za to aby tam pracovali a ne odpovídali hlouposti,takže pokud pracují špatně nemají tam co dělat což ty nechápeš zjevně...koupím to klidně ještě jednou,ale pokud tam ty titulky nebudou,tak co potom.Vrátí mě peníze,když mě řeknou,že mě psali,že tam titulky nejsou?

Nevím proč to otáčíš proti hráčům,kteří je mají a vložili i foto vtipálku saixx:?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Ano jsou placený za to aby tam pracovali což obnáší i odpovídat na hloupé dotazy. To co jsem psal má svoje opodstatnění jelikož i já osobně jsem zjistil, že podpora u nás opravdu ve většině případů stojí za prd.

Jinka bych rád věděl co proti komu otáčím. Pouze jsem ti objasnil jak funguje resp. nefungune podpora [emoji4]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

saixx hloupé dotazy??Ty jsi pěkně nevymáchanej saixx mě tenhle dotaz stál asi 400-600kč nebo kolik ta hra stála,protože mě odpověděl,že není čeština,tak nemusím registrovat novou kartu a přihlašovat se,když jí můžu koupit tam kde nakupuji pořád...stejně není čeština,takže pokud mě lhali před tím a ted lžou již podruhé,tak mě způsobila tahle" česká podpora ztrátu několik set korun,tak proto.

Oni si klidně napíšou,že nemají titulky a to píšou i na JRC pak se zeptám znova a klidně znova odepíšou,že čeština není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím o čem se tady ještě dohaduješ.

Dva lidé z fóra ti potrdili že ve hře jsou české titulky, dokonce ti byli ukazali screeny a ty jim přesto nevěříš. Poté čekáš týden na odpověď z české podpory, od lidí kde jejich znalost je na úrovni jejich platu.

Nakonec se to zvrhlo v osobní úrážky, takže to tady raději zamknu. Spory a urážky si řešte mimo toto fórum.

A co se týká uživatele flesh light, tak ten už je nějáký čas pod mým drobnohledem :!:

Upraveno uživatelem Assassin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu