Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox 360 Porucha


Stoli1998

Recommended Posts

Zdravím lidi

potřeboval bych poradit, nebo se spíše zeptat. Vůbec se mi nechce zapnout xbox když vše zapojím tak jak má, tak se nejdřív na trafu rozsvítí oranžová dioda a když chci xbox zapnout rozsvítí se červeně a na xboxu blikají 3 červené diody.Xbox ani ,,neťukne" ani větráky nic jen se rozsvítí červeně trafo pak xbox. Nevíte co s tím je?

Díky předem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím lidi

potřeboval bych poradit, nebo se spíše zeptat. Vůbec se mi nechce zapnout xbox když vše zapojím tak jak má, tak se nejdřív na trafu rozsvítí oranžová dioda a když chci xbox zapnout rozsvítí se červeně a na xboxu blikají 3 červené diody.Xbox ani ,,neťukne" ani větráky nic jen se rozsvítí červeně trafo pak xbox. Nevíte co s tím je?

Díky předem.

cus mas tam zkrat v xboxu na 12V vetvy, asi nejaky mosfet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno jsem na aukru koupil xbox se stejnou závadou (červeně svítící zdroj + rrod). Po připojení svého zdroje xbox fungoval normálně. Zkus jiný zdroj - pokud máš možnost. Popř. můžeš použít i PC zdroj. http://1.bp.blogspot.com/-ULXeQeXBu00/URHpkWikORI/AAAAAAAAADo/5TNGeGhUwxQ/s1600/schematic.jpg.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu