Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dashboard


Recommended Posts

Zdravím.. pred cca mesiacom som si dával hru do xboxu trvalo mi to dlho kým som to tam dal a musel som sa s tým pohrať až na x pokus sa mi to podarilo no odvtedy mi nejde dashboard.. ked zapnem xbox tak ma hodí normálne do xbox menu nie do dashboardu ktorý som tam mal.. mal som to prehladné otvoril som si hry a vyberal.. teraz pri spustení xboxu ma to hodí do xbox menu kde ak chcem hrať tak musím dať zložku s hrami no z cca 20-25 hier tam mám asi 10-13 ostatné akoby sa vyparili.. napr. mám tam Fifu 16 ale uloženú mam fifu aj 15 aj 14 no tie mi neukazuje.. mám tam medzi hrami aj xexmenu cez ktoré si niektoré hry ktoré nemám v tej zložke spúšťam.. december bol dosť náročný v práci som bol skoro každý den preto som nemal ani čas na xbox dnes som si ho zapal s tým že si zahrám gta5 no v zložke tá hra nebola iba gta 4 povedal som si v pohode spustím to cez xexmenu v gta 5 zložke cez default.. ked som to spravil vyhodilo mi že mám dať disc 2.. pritom doteraz mi to gta 5 išlo uplne bez problémov.. nemyslím si že som vymazal nejaké doležité súbory dashboardu hral som sa iba so súbormi hry.. v každom prípade myslím si že keby dostanem ten dashboard spať tak by mi mohli isť aj nejaké hry a hlavne sa mi budú ukazovať všetky.. neviete v čom je problém a ako ho odstaním?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu