Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Televize V Psp !!!


Wartryton

Recommended Posts

SONY PSP S TV TUNEREM

NA TRHU V PRŮBĚHU ROKU 2008

člaánek Copy z T3

Už jako malé děti jsme snili o tom,že budeme nosit televize v kaprsách.Oblíbenou představou byly tehdy, řečeno tehdejší terminologíí "digi s anténou" (pro mladší: šlo o digitální hodinky). A vidíte, dnes se televize dostává do lecčeho, herní konzole nevyjímáte.Nová verze PSP s televizním tunerem je na spadnutí, v Británii přes ní půjde chytit kanál Sky.. a u nás?? Uvidíme, takové fotbalové Euro 2008 bychom si nechali líbit.. Priomo, slyšíte nás??

Tak co na to rikate?? doufam ze to teda bude bylo by to fakt nej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nwm nwm.-...vzhledem k tomu, že k tomu asi interní anténa nebude( páč by to chytilo maximálně mravence) tak to musí mít konektor na normál antenu, který je na PSP moc velký, takže přes nějakou redukci, samozřejmě od Sony za 3 kila, a nakonec, když to všechno koupíte, tak na to budete koukat stejně jen doma, ptž asi autobus s antenou na střeše a prípojkami u každého sedadla jen tak jezdit nebude...

sem k tomu takovej skeptickej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Já jsem teda naprosto pro, aby u nás ta televizní anténka na PSP byla. Za pár měsíců (doufám, že jen pár měsíců a nebudeme muset počítat v letech) k nám dorazí digitální TV a to by bylo výborné:) Teď jsem v Korei a když vidím, jak každej sleduje TV na svém mobilu, tak závidím, že tohle u nás nemáme. A Ti Japonci s PSP TV - Japonci byli vždycky podezřele napřed:D

Hned jak to u nás bude, tak na to začnu šetřit:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu