Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tomb Raider DLC Baba Yaga Temple of the Witch


Recommended Posts

  • Junior Moderators

To určité nemáš celé DLC

Já jsem stáhnul DLC BabaJaga a to má adresář /53510823/00000002/

DLC patří na interní HDD do adresáře content/0000000000000000/hra

Taky je potřeba mít stažené TitleUpdate 4

Ta0000/Hra

Upraveno uživatelem basildon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jsem měl fakt blbou verzi. Stáhl jsem si pak Rise.of.the.Tomb.Raider.Baba.Yaga.The.Temple.of.the.Witch.DLC.XBOX360-P2P, ale nějak mi to stejně nejede. Je tam složka 53510823, ve které je složka 000B0000 a 00000002. Nahrál jsem tu složku 53510823 do adresáře content na externím HDD. Ten title update jsem hodil do content/ samé nuly. Nějak ale nevím, jak to rozjet. Ve FSD se mi to DLC zvlášť neukázalo a jestli se to má spustit přímo ve hře, tak to potom nevím, jak. Nemám s rozchozením DLC zkušenosti. Dneska se mi po dlouhé době podařilo rozjet DLC Mafie, jenže to byla disková verze. Nevím, jak fungují normální DLC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Psal jsem ti ze DLC musi byt na internim HDD v adresari content/16null

Proc nedelas co pisu?

Takze to co si stahl celou tu slozku 53510823 tam nakopiruj, nikde nic zvlast nedavej.

Slozka 00000002 je vzdy DLC a 000B0000 je vzdy Title Update.

Takze to ma vypadat takto HDD1/content/0000000000000000/53510823/00000002 a 000B0000

Jak spustis hru tak by ti melo vyskocit ze ti dekujou zes nainstaloval Babu Jagu, spustis normalne hru a hrajes.

Mise BabaJaga je pak aktivni a najdes ji na mape, takove fialové kolco s kozi hlavou nebo co to je, to poznas.

Upraveno uživatelem basildon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu