Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kolekce Beyond Two souls a Heavy rain


shark.sea

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Za par dni vyjde krabicovej remaster pro ps4 ale nikde sem nezjistil jestli budou mit obe hry CZ title, nevedel by nekdo ?

///EDIT by drak3go: Téma sloučeno s již existujícím tématem o této kolekci. Příště prosím lépe hledej.

Upraveno uživatelem drak3go
Sloučení témat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo za jakou cenu bude heavy rain na cz store? Já kupoval Beyond v nějakém předstihu za 799,- a bylo u toho psaní že kdyz koupim do nejakeho mesice budu mít heavy rain za nějakou speciál cenu. Ale zatím na cz store to nemohu koupit je tam hra jen vyvešena a nic se s ní nedá dělat. Neví někdo kde je zakopaný pes....diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
No právě já tam totiž nevidím ani tu cenu nejde mi to vůbec koupit.....

Podle mě to aktualizovali jelikož já tam vidím i verzi co nejde koupit a po rozkliknutí mi napíše, že nevlastním Beyond : https://store.playstation.com/#!/en-cz/games/heavy-rain/cid=EP9000-CUSA02356_00-HEAVYRAINBTSDIS3

Zkus jestli ti tahle verze nehodí lepší cenu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar tak jsem dohrál dnes Beyond a super pecka! Akorát jsem zaznamenal občasné sekání ve hře a nevím co si mám o tom myslet! Spustil jsem potom na zkoušku Heavy Rain a tam mě čekalo taky překvapení! Zaznamenal jsem zatím zadrhavání hudby ve hře a ještě navíc tato evropská verze kolekce neobsahuje polštinu u Heavy Rain tak to mě nasr.lo nejvíc!! Jiné hry se mi nesekají! Že by byly špatné obě CD se mi nechce věřit. :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to špatným BD ale bohužel to vypadá na špatnou optimalizaci nebo jak to říct. Koukal sem na YT na videa právě Heavy Rain a měli to tam jako velký mínus právě ono sekání
Doufám že nemám nedej bože něco s konzolí ale to by mě dělalo pořád a u všech her ne?? :cry:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu