Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

nejde spustit ps3 slim


Spyro76

Otázka

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Hdd jsem vyměnil ze starého ntb, byl v něm jeden 500gb toshiba který je u ps3 podporován. https://www.playstation.com/cs-cz/get-help/ps3-system-software/ odsud jsem stáhl složku s updatem a hodil ji na fat32 flashku jak je tam napsáno. Postupoval jsem podle návodu a update systému se na ps3 přes safemode stáhl a nainstaloval ovšem pak nešla konzole vypnout a ani přes hdmi kabel se na TV nezobrazoval žádný obraz. Co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Zkus ještě přímo podle tohoto návodu http://community.us.playstation.com/t5/Consoles-Peripherals/How-to-access-Playstation-3-SAFE-MODE/td-p/5812274

Je tam i postup jak resetovat výchozí zobrazovací režim potom by to mělo fungovat normálně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Přesně tohle jsem už taky zkoušel a menu nenajelo. Dnes po výměně HDD najelo a dal jsem restore files. Chtělo to po mně update tak jsem vše hodil na flasku , tu hodil do konzole a začal aktualizovat. Po stáhnutí a instalaci aktualizace to napsalo že se systém automaticky restartuje. Systém se restartoval a od té doby nejde vypnout a nemám žádny obraz. Tv mi pouze píše že na ni není nic napojeno i když mám vše správně propojeno. Takže vlastně nevím jestli konzole ještě něco dělá nebo se jen freezla. Po 15-ti minutách jsem musel konzoli odpojit a znovu zapojit. Obraz stále nenajede. Start Safe Mode je správný. Konzole vždy zapípá,jak píšou v návodech. Ale obraz nikde. Konzole se prostě k TV nechce chytit. Zkoušel jsem napojit na 2 různé TV a stále nic. Jde systém resetnout ještě nějak jinak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu