Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

ps4 hry - jake stojí za to?


vasek1207

Recommended Posts

Zdravím,

chtěl bych se zeptat co Vás na PS4 bavilo, baví a co stojí za to si určitě zahrát. Na hry nemám tolik času kolik bych chtěl, takže jsem zatím projel Batmana, Last of US( to je u mě povinnost) a jinak mám NHL, Golf a Life is strange...Vybírám právě něco nového a chtěl bych nějaké doporučení. Klidně i něco staršího. Co treba CoD: Black Ops 3? stojí to za to, nebo je to pořád stejný? Nebo takový Metal Gear Solid? Díky smile_mini.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

záleží jaký máš rád žánr, ze singl player her soustředěných na příběhovou linii ti můžu doporučit

Zaklínač 3 (krásná hra ale dosti náročná na čas), God of War 3, GTA V. Je toho hodně inspiruj se jak píše Jarda na youtube a uvidíš sám co tě zaujme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gta V - Dobrej singl a po singlu dalsi stovky hodin v onlinu, ktery opravdu hodne zabavi

Zaklinac 3 - vybornej pribeh a hratelnost. Stovky hodin zabavy.

Tomb Raider - hodne muziky za malo penez. Takovy TLOU s jednou postavou a bez zombiku + skakani ve stylu AC s celkem slusnym pribehem a dobrou hratelnosti + multiplayer, ktery me osobne zase tolik nezaujal.

The Order 1886 - velmi kratka, ale pekna hra a s vybornym zpracovanim. Hezci grafiku jsem snad nevidel a ma to dobrou a temnou viktorianskou atmosferu.

Driveclub - asi nejlepsi zavodni hra

Jinak pry neni spatny Fallout 4, na ktery se teprve chystam a serie Uncharted. Pokud se rad bojis, tak je vyborny i Alien: Isolation (mam skoro dohrany na PC) nebo adventura Until Dawn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jarda: To ja bych nehral hru, ktera me nebavi. Ztrata casu, ktera se da vyuzit nejak jinak. Podobne me nebavilo AC: Unity, taky jsem to parkrat zapnul jen tak z nutnosti, ze jsem si to koupil a po par hodinach jsem to radsi prodal a koupil jinou hru. Porad je dost her, ktery te zabavi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě hry, u kterých jsem vydržel hrát několik týdnů či je hraji doteď:

- The Witcher 3 (super hra, hraji ji od vydání a pořád mě baví, momentálně hraji hru plus a je stále co dělat, nahráno přes 200 hod)

- InFamous Second Son (dohráno 3x včetně dokončení všech aktivit ve hře, super grafika a příběh)

- Fallout 4 (nějak jsem se na něj netěšil a koupil ho spíše z nudy a nečekaně mě docela chytil, hrál jsem tak měsíc v kuse, dohrán hlavní příběh ale pořád je tam co dělat)

- Dragon Age Inquisition (dlouhá hra, pěkný příběh, nahráno něco přes 100 hod)

- The Division (zatím nahráno cca 50 hod, je to mnohem lepší než jsem čekal, super grafika, sólo obsah/kampaň tak na 24 hod, pak je pravá zábava v MP části po dosažení 30 lvl a prozkoumávání Temné Zóny, spoluhráčů je dost a dá se využít i celkem fungující matchmaking)

- GTA V, dohráno jak na PS3 tak na PS4, online mě ale nechytlo

- CoD Ghosts (dohráno 4x, poslední CoD které mě bavilo déle jak den, MP mě ale nebaví v CoD hrách tak hodnotím jen SP)

Je toho víc, ale tyto se mi nejvíce vybaví jako hry, u kterých jsem vytvrdnul a které se mi určitě zaplatily v hodnotě odehraných hodin za cenu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • Moderators

No co já vím tak nějaký normální autě bohužel na PS4 pro dva ve splitscreenu nejsou v listopadu ale vychází GT Sport kde v téhle sérii už od 1 až do 6 dílu byl. Jinak samozřejmě pokud někdo ví tak i já rád poznám odpověď [emoji4]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu