Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Digitální distribuce


Ghouless

Recommended Posts

Zkoušel jsem si prepnout Locale na Argentina a napsalo mi to, ze prepinat Locale muzu jen jednou za tri mesice. Nepostacila by jen VPN?

EDIT:// Tak se mi povedlo zadat na brazilskem xbox.com/pt-BR cislo karty. penize se hned z uctu za hru stahli. Maji fakt dobre ceny. Tec cekam na stazeni. Zatim se nic nestahuje :/ Jsem asi netrpelivi.

EDIT2:// Tak se mi penize stahli, ale jen 27 Kc (WTF) Bohuzel se mi nikde nezobrazuje info o stazeni zakoupene hry a je mozne jen znovu koupit. Zkusel jsem to a podruhe mi to napsalo: "Use uma outra de pagamento." Kdyz stejnou kartou platim na Amazonu, necekam problem v karte.

Adresu jsen si vygooglil, tak si myslim, ze ani v tom problem neni.

Ma nekdo dalsi info, jak to udelat, aby to fungovalo bez nutnosti na konzoli zmenit Locale?

Upraveno uživatelem TatkaSoptik
Nove info
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 96
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zkousel jsem to i na ruskych stránkách a uplne to same, jen v azbuce: "Zvolte jiny druh placení ". Maji to blokovane. :/ Tezko verit, ze to nekomu funguje a nekomu ne.

Kdo je ten stastny?

Sent from my Phone using Tapatalk

Upraveno uživatelem TatkaSoptik
Chyba i/y
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem právě vyzkoušel snad všechno, co je v mých silách.

Nainstaloval jsem si FlyVPN a konektl se na Brazilský server. Pomocí Google Maps jsem si ověřil, že "jsem" v Rio.

Ale opět neúspěch.

Zkoušel jsem FIO a MBank platební kartu. Neúspěch :(

Nasel jsem na netu velmi podrobny navod a provedl Step by Step s pouzitim VPN a ani ten nezabral. Podle toho, co ctu na webu, tak je jen par vyvolenych, kterym to funguje :/

Vcem jenrozdil?

CO dál ještě mohu vyzkoušet?

Upraveno uživatelem TatkaSoptik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem koukal na účet a Microsoft mi strhnul 6kc, takže asi ověřovací platba. Až mi přijde zpátky, tak to zkusím znova.

Měnil jste někdo locale přímo na XBoxu? A ještě mě napadlo, těm vyvoleným co to jde - máte sdílený účet s někým nebo ne?

Odesláno z mého MI 2SC pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem na to (doufám) kápnul. Jdu podle tohoto Step-by-Step návodu

.

Pravděpodobně je celá finta jen v platební kartě s kombinací VPN, proto jsem si nyní zřídil mezinárodní kartu Revolut. Je to úžasná karta a hlavně jsou platby na netu v bezpečí.

Podle některých fór je po registraci karty dobré počkat do druhé dne, než se informace o nové kartě roznesou na všechny autorizační servery. Tak teď čekám.

Podle všeho je VPN (ne proxy) nutností a tak jsem na správné cestě. :cheesygrin: Já používám FlyVPN, protože je možnost ji s omezením používat zdarma. HolaVPN nefunguje, Live.com ji odhalí a nejde se přihlásit.

Pokud to funguje některým Čechům jednodušeji, buďte prosím sdílní a napište podrobný návod také vy. Možná by to chtělo vytvořit také seznam českých bank, které Vám fungují. Děkuji.

FIO - nefunguje mi

MBANK - nefunguje mi

Revolut - čekám, zjišťuji

productbox_revolut-v3.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to divné, ale akurát som chcel niečo poriešiť cez brazílsky store a tiež mi to už nešlo.. To je divné..

//EDIT: Tak už to asi nadobro blokli, nejde mi už zo žiadneho regiónu kupovať, aj to čo doteraz išlo, tak už nejde.. Škoda..

Upraveno uživatelem Matespian83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podminkou Revolut je mit apku v mobilu. Podporovane jsou Android a iOS. Aplikace je nutna. Pomocí ni povolujete a zakazujete platby, nabijite si ji, komunikujete s podporou a pod.

Krom virtuální karty si muzete objednat také jeji věrnou kopii z plastu a hologramem, abyste ji mohli používat v obchode a bankomatech.

Edit2:// Při potvrzení transakce z karty Revolut se používá 3Dsecure, což vyžaduje mít telefonní číslo vázané na kartu. Pravděpodobně banka pošle při platbě sms s autorizačním kódem, kterou si aplikace přečte a transakci potvrdí jako platnou.

Edit :// Ted cekam, až se mi vrati ověřovací poplatky z jednotlivých Storů od Microsoftu, kde jsem ji registroval a pak zkusim nakoupit.

Na Ali Express jsem s ni v pohodě zaplatil. U Xbox store je treba neprovádět chybne transakce, jinak se nakupy zablokuji (udajne na 48hodin).

Sent from my Phone using Tapatalk

Upraveno uživatelem TatkaSoptik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední onfo co mám:

Revolut nefunguje :( Je od dubna zablokovaný :(

Jediná karta, která funguje je American Express, ale tu stejně nikdo nemáme a nefunguje ve všech regionech.

Někteří uvádějí jako řešení, že si koupí "Dárkový XBOX kupón s kreditem" v té dané zemi a pak můžou v té zemi nakupovat z připsaných peněz.

Zatím jediná funkční možnost, jak nakoupit v zahraničním store. Pokud máte aktuálnější info, sem s ním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dragoon17: na to navod nepotrebujes, proste si najdes nejaky obchod, kde kredit do dane zeme prodavaji. Na tvem miste bych se podival nejprve na Ebay (viz muj podpis :-) ), tam najdes vsechno.

A zadani onoho kreditu snad nemusim popisovat, je to jako kredit do mobilu. Zadas 25mistny kod.

to all: zajimavy postreh je na xboxwebu: "podle me je problem s tim, ze na danou kreditku mas na Live omezeny pocet jejiho pridani a odebrani (kolik je to presne nevim, ale myslim, ze neco kolem 10). Pak se totiz z duvodu bezpecnosti zablokuje. Zkus jinou kreditni kartu." viz diskuze http://xboxweb.cz/xbox-weeks-deals-17-5-az-23-5-2016

hulikfkz: vsechny zeme maji karty s kreditem (gift karty), vcetne Argentiny viz https://account.xbox.com/es-AR/PaymentAndBilling/RedeemCode?xr=shellnav

Upraveno uživatelem jirik
gramatika
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tys dal jen odkaz na stranku,kde se zadava kod a kody jsou i na hry ci na live.Opravdu vsechny zeme gift karty nemaji...

https://m.reddit.com/r/xboxone/comments/49nmlx/does_anyone_know_where_to_buy_legit_argentina/

Upraveno uživatelem drak3go
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu